PartnersPol Group w MLP Teresin

PartnersPol Group w MLP Teresin

PartnersPol Group, firma logistyczna, wynajęła powierzchnię magazynową o wielkości 22,2 tys. mkw. w Parku MLP Teresin. Na cele socjalno – biurowe przeznaczone będzie 200 mkw. powierzchni.  Rozpoczęcie operacji zaplanowane jest na styczeń 2019 roku.

PartnersPol Group to firma posiadająca szeroki zakres usług logistycznych. W ofercie znajduje się transport międzynarodowy i krajowy, magazynowanie oraz usługi co- packingu. Przedsiębiorstwo posiada około 80 tys. mkw. powierzchni magazynowych w różnych lokalizacjach na terenie Polski.

MLP Teresin to park magazynowy zlokalizowany w Gnatowicach Starych, w niedalekiej odległości od drogi krajowej numer 92 oraz 50 km od centrum Warszawy. Autostrada A2 zlokalizowana jest 22 km od parku. Docelowo park będzie składał się z 6 hal magazynowych o łącznej powierzchni około 140 tys. mkw.

O nas

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cresa Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści. 

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

09.01.2019

Moleo wynajmuje ponad 9.000 mkw. w City Logistics Wrocław I
Firma Moleo Sp. z o.o. wynajęła w kompleksie magazynowym City Logistics Wrocław 8.787 mkw. powierzchni magazynowej, a także biuro o powierzchni ponad 600 mkw.