Panattoni Park Gdańsk Airport

Informacje
Lokalizacja
Lokalizacja
Gdańsk
Region
Region
Trójmiasto
Dostępne od
Dostępne od
Q2 2020
Całkowita powierzchnia magazynowa
Całkowita powierzchnia magazynowa
108 000 mkw.
Moduł minimalny
Moduł minimalny
2 500 mkw.

 Magazyny do wynajęcia Panattoni Park Gdańsk Airport

Panattoni Park Airport znajduje się w zachodniej części miasta, na terenie przemysłowej dzielnicy Kokoszki. Doskonale sprawdzi się jako magazyn zaopatrujący sklepy oraz do obsługi e-commerce – oferuje najwyższą jakość powierzchni magazynowej oraz biurowej i składowanie towarów.

To nowoczesna powierzchnia magazynowa na wynajem obejmuje 4 budynki magazynowe i jest zlokalizowana niedaleko Obwodnicy Trójmiasta (S6) biegnącej do autostrady A1. Panattoni Park Gdańsk Airport położony jest też niedaleko (ok. 15 km) portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, co podnosi atrakcyjność lokalizacji.

Jeden z najnowocześniejszych magazynów w Trójmieście

Panattoni Park Airport to nowoczesne magazyny klasy A. Świetna lokalizacja nieruchomości pozwala na szybki dojazd do trójmiejskiego lotniska i portu morskiego. Park znajduje się w rejonie o rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej. Park jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie „Good”.

Panattoni Park Airport położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, co dodatkowo podnosi atrakcyjność lokalizacji. Wyposażony jest w wygodne place manewrowe, bramy „0” oraz umożliwia elastyczne kształtowanie modułów. Park certyfikowany jest w systemie BREEAM na poziomie „Good”.
Michał Rafałowicz
Michał Rafałowicz
Dyrektor regionu pomorskiego

Dane techniczne magazynu

Budynek Wysokość Siatka słupów Obciążenie posadzki Status Ochrona pożarowa Tryskacze Bocznica Monitoring
Budynek I 10 m 22.5 m x 12 m 5 T/mkw. Istniejący
Budynek II 10 m 12 m x 22.5 m 5 T/mkw. Istniejący

Lokalizacja magazynu

54.366027978073, 18.445099151416

Zapytaj o ofertę