W firmie Cresa rozwój zawodowy jest integralną częścią naszej kultury

Doceniamy kreatywność i własną inicjatywę pracowników

Kariera

Szukamy osób samodzielnych i wszechstronnie utalentowanych, które dzięki swojej kreatywności oraz pasji przyczynią się do rozwoju naszej firmy. 
– Piotr Kaszyński, Managing Partner  

Zawsze chętnie wysłuchujemy pomysłów naszych pracowników. Wiele naszych najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań powstało dzięki sugestiom zgłoszonym przez lokalne biura i pracowników. Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

 Wiele czynników sprawia, że kandydaci do pracy postanawiają związać się z firmą Cresa
 i z sukcesem realizować z nią ścieżkę kariery zawodowej. Sprawdź, co nas wyróżnia na tle
 innych firm świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z błyskotliwymi, ambitnymi profesjonalistami, którzy będą mogli korzystać z naszego doświadczenia, jak również przyczynią się do rozwoju firmy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie wypełnij poniższy formularz:

Plik (maksymalnie 1 plik o wielkości do 2,0 MB)

 

O nas

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cresa Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści. 

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

05.10.2021

ITM Baza Poznańska Sp. z o.o. nowym najemcą w nowoczesnym parku logistycznym Panattoni Park Sosnowiec I
Spółka ITM Baza Poznańska, należąca do Grupy Muszkieterów i specjalizująca się w składowaniu produktów oferowanych za pośrednictwem sklepów Intermarché i Bricomarché, wynajęła 13.000 mkw. w Panattoni Park Sosnowiec I