Strona głowna > Kariera

Kariera


Rozwój zawodowy jest integralną częścią naszej kultury.
Doceniamy kreatywność i własną inicjatywę pracowników.

Kariera

Szukamy osób samodzielnych i wszechstronnie utalentowanych,które dzięki swojej kreatywności oraz pasji przyczynią się do rozwoju naszej firmy. Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

Stawiamy na rozwój naszej sieci doświadczonych specjalistów na całym świecie oraz zachęcamy do dzielenia się najlepszymi praktykami, co pozwala nam zapewniać Klientom obsługę na najwyższym poziomie w każdej części globu.

Newmark należy do grona największych firm w świecie świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferujemy możliwości rozwoju kariery zawodowej dającej satysfakcję i zapewniającej ambitne wyzwania. Pracują dla nas najlepsi.

Zawsze chętnie wysłuchujemy pomysłów naszych pracowników. Wiele naszych najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań powstało dzięki sugestiom zgłoszonym przez lokalne biura i pracowników.

Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

Wiele czynników sprawia, że kandydaci do pracy postanawiają związać się z firmą Newmark i z sukcesem realizować z nią ścieżkę kariery zawodowej. Sprawdź, co nas wyróżnia na tle innych firm świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z ambitnymi profesjonalistami, którzy będą mogli korzystać z naszego doświadczenia, jak również przyczynią się do rozwoju firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie wypełnij poniższy formularz:

Plik (maksymalnie 1 plik o wielkości do 2,0 MB)

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

16.02.2024

BauWatch nowym najemcą w Panattoni Park Pruszków VI
Firma BauWatch, lider na europejskim rynku mobilnego monitoringu wizyjnego, wynajęła 1650 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Pruszków VI. Negocjacje warunków pierwszego obiektu magazynowego w Polsce spółka BauWatch powierzyła firmie doradczej Newmark Polska.