Pełen zakres usług technicznych oraz wiedza rynkowa

Zapewniamy optymalne rozwiązania dla naszych Klientów

Usługi

Reprezentacja najemcy

Nasze usługi kierujemy wyłącznie do najemców nieruchomości komercyjnych. Przed analizą zapotrzebowania na powierzchnię zastanawiamy się nad potrzebami biznesowymi naszego Klienta. Ich poznanie umożliwia nam podjęcie przemyślanych i ukierunkowanych działań. Działamy w interesie najemcy, w pełnym znaczeniu tego słowa.

Wynajem powierzchni magazynowych

W oparciu o zebrane przez nas dane dotyczące potrzeb klienta, nasi specjaliści opracują ofertę zawierającą wstępne propozycje lokalizacyjne, cenowe i techniczne. Z uwagi na dostępność szerokiej oferty na wynajem powierzchni magazynowych, znalezienie odpowiedniej lokalizacji oraz wynegocjowanie korzystnych warunków stanowi fundament długotrwałego rozwoju i sukcesu firmy.

Renegocjacje umów najmu

Jeśli umowa najmu zbliża się do końca lub wynajmowana powierzchnia magazynowa nie odpowiada już potrzebom firmy, nasi eksperci doradzą, na jakich zasadach przedłużyć umowę na kolejny okres lub jak wynegocjować lepsze warunki.

Magazyny typu build-to-suit (BTS) oraz build-to-own (BTO)

Koordynujemy procesy projektowania i budowania obiektów przemysłowo-logistycznych typu BTS (build-to-suit) oraz BTO (build-to-own) w optymalnej lokalizacji. Dzięki profesjonalnej wiedzy na temat polskiego rynku powierzchni magazynowych i gruntów inwestycyjnych oraz współpracy z wiodącymi firmami deweloperskimi i generalnymi wykonawcami, opracowujemy  rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zakup i sprzedaż gruntów

Nasi doradcy posiadają bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie gruntów inwestycyjnych. Specjalizujemy się w transakcjach zakupu i sprzedaży gruntów przeznaczonych pod zabudowę przemysłową i magazynową. Kluczem do sukcesu w transakcji jest przygotowanie terenu i stworzenie kompleksowej oferty. Dostarczenie inwestorowi pełnej informacji na temat oferowanego gruntu oraz umiejętne przedstawienie tkwiącego w działce potencjału pozwala na korzystną transakcję.

Doradztwo w zakresie Polskiej Strefy Inwestycji

Nasi doradcy pomagają w uzyskaniu pozwolenia na prowadzenie działalności w Polskiej Strefie Inwestycji oraz ubieganiu się o pomoc publiczną w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od osób prawnych.

 

O nas

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cresa Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści. 

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

21.09.2021

Uni-logistics pierwszym najemcą w Panattoni Park Tricity East VI
Spółka Uni-logistics wynajęła 5.825 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Tricity East VI. Najemce reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.