Strona głowna > Nasze usługi

Nasze usługi


Pełen zakres usług technicznych oraz wiedza rynkowa.
Zapewniamy optymalne rozwiązania dla naszych Klientów.

Usługi

Wynajem powierzchni

Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu wynajmowania powierzchni magazynowo-produkcyjnej: od wskazania najlepszej lokalizacji i najbardziej optymalnego rozwiązania dostępnego na rynku po pomoc w negocjowaniu warunków umowy najmu do czasu wprowadzenia się najemcy do nowego obiektu.

Renegocjacje umów najmu

Jeśli umowa najmu zbliża się do końca lub wynajmowana powierzchnia nie odpowiada już potrzebom operacyjnym firmy, nasi eksperci opracują strategię zapewniającą maksymalne korzyści najemcy, który chciałby pozostać w dotychczasowej lokalizacji lub przeprowadzić się do nowego obiektu odpowiedniego do planowanej ekspansji w przyszłości.

Inwestycje BTS

Koordynujemy procesy projektowania i budowy obiektów przemysłowo-logistycznych typu BTS (build-to-suit) i BTO (build-to-own) w dowolnej lokalizacji wybranej przez najemcę. Dzięki profesjonalnej wiedzy na temat rynku powierzchni magazynowych i gruntów inwestycyjnych w Polsce oraz współpracy z największymi firmami deweloperskimi i generalnymi wykonawcami, oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Analiza dostępnych ofert

Monitorujemy na bieżąco cały rynek powierzchni magazynowo-produkcyjnej w Polsce. Oferujemy najemcom kompleksową analizę dostępnych ofert firm deweloperskich wraz z porównaniem proponowanych warunków komercyjnych, technicznych i czasowych w celu wskazania idealnego rozwiązania, które spełni wszystkie oczekiwania najemcy.

Zakup terenów inwestycyjnych

Specjalizujemy się w nabywaniu i zbywaniu gruntów pod inwestycje magazynowo-produkcyjne. Nasi specjaliści poszukują odpowiednich terenów inwestycyjnych w całej Polsce i blisko współpracują zarówno z państwowymi, jak i prywatnymi właścicielami gruntów. Sporządzamy bardzo szczegółową analizę SWOT wszystkich terenów, które mogą być przedmiotem przyszłej transakcji, oraz doradzamy w zakresie niezbędnych czynności związanych z przeprowadzeniem analizy due diligence przed podjęciem decyzji o zakupie.

Doradztwo w zakresie Polskiej Strefy Inwestycji

Nasi doradcy pomagają w uzyskaniu pozwolenia na prowadzenie działalności w Polskiej Strefie Inwestycji oraz ubieganiu się o pomoc publiczną w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od osób prawnych.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.