Strona głowna > Newmark Polska

Newmark Polska


Bardziej inteligentna i zintegrowana platforma usług.

W Newmark dostosowujemy się nie tylko do potrzeb naszych Klientów – dostosowujemy się do przyszłych wyzwań.

Newmark Polska

Firma Newmark Polska jest Globalnym Partnerem Newmark, niezależnym członkiem Globalnej Sieci Newmark. Newmark Polska kontynuuje działalność firmy Cresa Polska.

Zespół ekspertów firmy Newmark Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze i agencyjne, koncentrując się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Partnerem Zarządzającym firmy Newmark Polska jest Piotr Kaszyński, FRICS. Posiada on 25-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Poprzednio pełnił funkcję Partnera Zarządzającego firmy Cresa Polska. Piotr był także związany z firmą Cushman & Wakefield, w której był partnerem kapitałowym, dyrektorem działu powierzchni handlowych i dyrektorem działu rynków kapitałowych. Uczestniczył w doradztwie i komercjalizacji ponad 60 obiektów handlowych w Polsce. Piotr otrzymał wiele prestiżowych nagród branżowych, w tym Agent Roku Rynku Powierzchni Handlowych oraz Agent Roku w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii powierzchni handlowo-rozrywkowych.

We wrześniu 2018 r. otrzymaliśmy nagrodę za Debiut Roku na Rynku Nieruchomości przyznaną przez Warsaw Business Journal.

We wrześniu 2019 r. przyznano nam nagrodę specjalną Prime Property Prize 2019 podczas gali IX edycji Property Forum 2019 – największego wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce organizowanego przez Grupę PTWP.

W listopadzie 2021 r. firma otrzymała dwie nagrody podczas uroczystej Gali CIJ, która odbyła się z inicjatywy CIJ EUROPE – Najlepsza Transakcja Roku na Rynku Biurowym po Stronie Najemcy oraz Najlepsza Międzynarodowa Firma Doradztwa Inwestycyjnego i Agencja Nieruchomości.

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych. Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.06.2024

Umowa najmu magazynu – czym jest, rodzaje i dokumenty
Twoja firma się rozwija i chcesz wynająć powierzchnię magazynową? Do podpisania umowy najmu magazynu trzeba się dobrze przygotować. Sprawdź, jak odpowiednio zabezpieczyć swoje interesy. Dowiedz się, jakie informacje musi zawierać umowa najmu magazynu i jakie zapisy powinny wzbudzić Twoją czujność.