Strona głowna > Baza wiedzy

Baza wiedzy


Najnowsze wiadomości z rynku nieruchomości.
Bądź zawsze na bieżąco.

*Artykuły i wiadomości sprzed stycznia 2022 r. zostały opublikowane, zanim firma Newmark Polska dołączyła do Globalnej Sieci Newmark.

Baza wiedzy

Aktualności

Agart-Pro kontynuuje współpracę z Eurologis Centrum Logistyczne


23.02.2024

Firma Agart-Pro, partner cukierni, lodziarni i piekarni w zakresie dostawy produktów spożywczych, przedłużyła umowę z Eurologis Centrum Logistyczne. Najemca zajmuje w obiekcie prawie 1800 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. W negocjacjach Klienta reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

BauWatch nowym najemcą w Panattoni Park Pruszków VI


16.02.2024

Firma BauWatch, lider na europejskim rynku mobilnego monitoringu wizyjnego, wynajęła 1650 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Pruszków VI. Negocjacje warunków pierwszego obiektu magazynowego w Polsce spółka BauWatch powierzyła firmie doradczej Newmark Polska.

Spółka LIT Logistyka Polska kontynuuje współpracę z Panattoni Park Wrocław VII i stawia na ekspansję


02.02.2024

Operator logistyczny spółka LIT Logistyka Polska przedłużyła umowę najmu w Panattoni Park Wrocław VII, jednocześnie powiększając wynajmowaną powierzchnię magazynową do prawie 12 500 mkw. Proces renegocjacji w imieniu Klienta realizowała firma doradcza Newmark Polska.

Raporty

89% projektów magazynowych powstaje w regionach Wielkiej Szóstki


21.11.2023

Według najnowszego raportu pt. „Occupier Insight – Rynek magazynowo-przemysłowy w III kw. 2023 r.”, aktywność deweloperów i najemców koncentruje się obecnie na sześciu głównych rynkach magazynowych w Polsce, do których zalicza się Warszawę i okolice, Górny Śląsk, Polskę Centralną, Dolny Śląsk, Wielkopolskę i od niedawna województwo pomorskie.

Zasoby powierzchni magazynowo-przemysłowej przekroczyły 30 mln mkw.


24.08.2023

W drugim kwartale 2023 r. całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni magazynowo-przemysłowej w Polsce przekroczyły 30 mln mkw. Jednocześnie rośnie ilość powierzchni dostępnej w już istniejących obiektach magazynowych.

Niemal 30 mln mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-przemysłowej w Polsce


06.06.2023

Według najnowszego raportu pt. „Occupier Insight – Rynek magazynowo-przemysłowy w I kw. 2023 r.”, opublikowanego przez firmę doradczą Newmark Polska, pierwszy kwartał 2023 r. na rynku magazynowo-przemysłowym w Polsce został zdominowany przez liczbę 2.

Mapa magazynowa

Zamów mapę powierzchni magazynowaych

Proszę o przesłanie bezpłatnego egzemplarza mapy powierzchni magazynowych na adres: