Strona głowna > Baza wiedzy

Baza wiedzy


Najnowsze wiadomości z rynku nieruchomości.
Bądź zawsze na bieżąco.

*Artykuły i wiadomości sprzed stycznia 2022 r. zostały opublikowane, zanim firma Newmark Polska dołączyła do Globalnej Sieci Newmark.

Baza wiedzy

Aktualności

Spółka SIG relokuje oddział i zwiększa najmowaną powierzchnię


25.11.2021

Spółka SIG zdecydowała się na relokację oddziału. W City Logistics Katowice przedsiębiorstwo wynajęło 2.067 mkw. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Handel internetowy napędza magazyny


24.11.2021

Rozwój e-commerce nadal będzie miał ogromny wpływ na rynek powierzchni magazynowej, przed którym rysuje się wiele szans – mówi Natalia Mika, Doradca Cresa Polska.

Panattoni Park Sosnowiec I ma nowego najemcę – międzynarodową korporację Antwerk


23.11.2021

Firma Antwerk wynajęła ponad 8.200 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym Panattoni Park Sosnowiec I. Najemcę reprezentowała Cresa Polska.

Raporty

Rekordowy wynik aktywności deweloperskiej dla polskiego rynku w jednym kwartale


26.11.2021

Nowa podaż od początku roku wyniosła blisko 2,3 mln mkw., z czego 1,1 mln mkw. oddano do użytku w trzecim kwartale, co jest rekordowym wynikiem aktywności deweloperskiej dla polskiego rynku w jednym kwartale.

Wysokie zainteresowanie powierzchniami magazynowo-przemysłowymi w Polsce


09.09.2021

W okresie od stycznia do czerwca 2021 r. wynajęto łącznie 3,4 mln mkw. – to o 28% więcej niż w tym samym czasie rok wcześniej. Stanowi to jednocześnie już 62% całkowitego wolumenu transakcji.

Dobre nastroje utrzymują się na rynku magazynowo-przemysłowym w Polsce


12.05.2021

W pierwszym kwartale bieżącego roku popyt brutto na powierzchnie magazynowo-przemysłowe osiągnął 1,6 mln mkw., o 51% więcej niż w pierwszych trzech miesiącach ubiegłego roku.

Mapa magazynowa

Zamów mapę powierzchni magazynowaych

Proszę o przesłanie bezpłatnego egzemplarza mapy powierzchni magazynowych na adres: