Aktualności

Ekspansja Langowski Logistics


26.09.2022

Firma Langowski Logistics, która od 18 lat działa w branży TSL, w ostatnich latach stawia mocno na rozwój logistyki magazynowej. Przy wynajęciu 35 tys. mkw. powierzchni magazynowej firmę wsparli doradcy z Newmark Polska. Łącznie firma dysponuje powierzchnią ponad 44 tys. mkw.

Fera przedłuża i rozszerza współpracę z Prologis


22.09.2022

Prowadząca internetowy sklep zoologiczny spółka Fera przedłużyła umowę i wynajęła dodatkową powierzchnię magazynowo-biurową na terenie Prologis Park Wrocław. Po ekspansji firma zajmie 9100 mkw. Spółka Fera powierzyła negocjacje z wynajmującym firmie doradczej Newmark Polska.

Marka odzieżowa Volcano przenosi magazyn do Fortress Logistics Park Bydgoszcz


05.09.2022

Marka odzieżowa Volcano, która należy do polskiej firmy odzieżowej VCO S.A., przenosi prowadzone operacje do bydgoskiego magazynu znajdującego się w kompleksie Fortress Logistics Park Bydgoszcz. W nowym obiekcie do dyspozycji Volcano będzie 2100 mkw. nowoczesnej powierzchni. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

SICO Polska nowym najemcą Panattoni Park Warsaw North II


31.08.2022

Firma SICO Polska, dostarczająca rozwiązania z zakresu poligrafii, reklamy i komunikacji wizualnej, wynajęła 3700 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej z showroomem w Panattoni Park Warsaw North II. Na etapie poszukiwania nowej lokalizacji najemca skorzystał ze wsparcia ekspertów z Newmark Polska.

Grupa Delta Trans rozszerza najem w Rudzie Śląskiej do 17 000 mkw.


17.08.2022

Grupa Delta Trans, która od ponad 30 lat działa na polskim rynku jako operator logistyczny, renegocjowała umowę najmu i powiększyła powierzchnię w Rudzie Śląskiej w nieruchomości zarządzanej przez Savills Investment Management. Podczas renegocjacji umowy Grupa Delta Trans korzystała z doświadczenia ekspertów firmy doradczej Newmark Polska.

KRIS-TECH nowym najemcą w Panattoni Park Bydgoszcz IV


01.08.2022

Działająca w branży logistycznej firma KRIS-TECH Sp. z o.o. została nowym najemcą w Panattoni Park Bydgoszcz IV. Firma wynajęła 2765 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Aby znaleźć optymalną lokalizację, spółka skorzystała ze wsparcia ekspertów z firmy doradczej Newmark Polska.

Zymetric Sp. z o.o. przenosi biuro i magazyn do Panattoni Park Warsaw North III


27.07.2022

Firma Zymetric Sp. z o.o., dystrybutor urządzeń i rozwiązań HVAC marki Midea, wynajęła biuro i magazyn w Panattoni Park Warsaw North III. W nowej lokalizacji firma będzie korzystała z 9700 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowo-magazynowej. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Ekspansja Langowski Logistics w łódzkim Central European Logistics Hub


25.07.2022

Firma Langowski Logistics, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej, zwiększyła powierzchnię najmu w Central European Logistics Hub w Łodzi o 4500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Po ekspansji firma zajmuje ok. 8000 mkw. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Primavera Parfum nowym najemcą Panattoni Park Warsaw North II


20.07.2022

Firma Primavera Parfum, krajowy lider wielokanałowej sprzedaży oraz obsługi e-commerce w branży beauty, wynajęła powierzchnię magazynową klasy A w Panattoni Park Warsaw North II. Najemca do swojej dyspozycji ma ponad 5000 mkw., które zostały dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. W negocjacjach z wynajmującym spółkę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Najemcy czekają na magazyny w okolicach Wrocławia


20.07.2022

Na Dolnym Śląsku powstaje ponad 600 tys. metrów kwadratowych nowoczesnych magazynów. Prawie dwie trzecie z nich deweloperzy budują we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na dolnośląskie hale czekają przede wszystkim najemcy z sektorów e-commerce oraz 3PL.

Zagłosuj na Newmark Polska w konkursie Prime Property Prize 2022


18.07.2022

Firma doradcza Newmark Polska znalazła się w prestiżowym gronie pięciu firm nominowanych w plebiscycie Prime Property Prize 2022 w kategorii Doradca Roku. Decyzję o przyznaniu nagrody podejmują czytelnicy portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl. Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2022 r.

Trójmiasto na wysokiej magazynowej fali


05.07.2022

Województwo pomorskie jest jednym z najbardziej rozpędzonych rynków przemysłowo-magazynowych w kraju. W pierwszym kwartale tego roku, gdy niektóre regiony zaczęły lekko hamować, Trójmiasto odnotowało kolejny spadek poziomu pustostanów – wolnej powierzchni brakuje zarówno w istniejących, jak i powstających budynkach. Zainteresowanie najemców nadal utrzymuje się na wysokim poziomie.