Hale do wynajęcia Lublin

Lublin to największe na wschód od Wisły miasto w Polsce, pełniące funkcję stolicy województwa lubelskiego i zarazem centralnego ośrodka aglomeracji lubelskiej. Jest też dziewiątym pod względem liczby mieszkańców miastem w Polsce. Przedsiębiorcy bez problemu znajdą odpowiednią powierzchnię magazynową w Lublinie lub bliskiej okolicy.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia Lublin

Lublin znajduje się na Wyżynie Lubelskiej, nad rzeką Bystrzycą. Przez miasto biegną ważne drogi krajowe i międzynarodowe – m.in. droga ekspresowa S12 z Piotrkowa Trybunalskiego do Chełma i granicy z Ukrainą, S17 z Warszawy do Zamościa i granicy z Ukrainą, a także S19 z Białegostoku do Rzeszowa oraz droga krajowa nr 92 i liczne drogi wojewódzkie.
Przemieszczanie się po mieście znacznie ułatwia obwodnica Lublina, której odcinki stanowią fragmenty dróg ekspresowych S12, S17 i S19, a także świetnie rozwinięta komunikacja miejska.

Magazyn logistyczny Lublin

Dojazd do pracy w centrach magazynowych i logistycznych zapewniają też autobusy oraz pociągi – Lublin to ważny węzeł kolejowy, przebiega tędy m.in. linia łącząca Warszawę z granicą Ukrainy w Dorohusku, a dalej z Kijowem. Z dworca PKP można też dojechać do Portu Lotniczego Lublin w Świdniku oddalonego od centrum ok. 10 km.

Znaleziono 10 obiektów