Magazyny do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Powierzchnie magazynowe w Piotrkowie Trybunalskim i okolicy cieszą się coraz większą popularnością. Miasto oddalone jest około 50 km od Łodzi i stanowi ważny węzeł komunikacyjny i logistyczne serce Polski.
Piotrków Trybunalski leży przy biegnącej wzdłuż zachodniej granicy miasta autostradzie A-1 oraz w pobliżu drogi ekspresowej S8 oraz innych ważnych dróg krajowych i międzynarodowych. Przebiegają przez nie również m.in. DK12, DK74, DK91.

powierzchnie magazynowe Piotrków Trybunalski

Poza tym wybudowane zostały dwie obwodnice, północno-zachodnia oraz wschodnia. Świetne skomunikowanie, dobre położenie i atrakcyjne stawki to główne atuty tej lokalizacji. Planowana jest też budowa odcinka północnego obwodnicy śródmiejskiej, która będzie alternatywą dla, w przyszłości płatnej, autostrady A1.
Dobrze rozwinięta komunikacja miejska oraz transport kolejowy i autobusowy zapewniają wygodny dojazd pracownikom magazynowym w Piotrkowie Trybunalskim i okolicy. Przez miasto przebiega jedna z najważniejszych linii kolejowych w Polsce.

hale produkcyjne wynajem Piotrków Trybunalski

Ponadto stosunkowo niedaleko znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi – od centrum Piotrkowa Trybunalskiego dzielą go 44 km. Od lotniska Okęcie w Warszawie oddalone jest około 133 km. Magazyny w Piotrkowie Trybunalskim budzą zainteresowanie inwestorów i przedsiębiorców, gdyż ich położenie ma duży potencjał.

Znaleziono 3 obiektów