Magazyny do wynajęcia Katowice

Katowice bez wątpienia pełnią rolę stolicy Górnego Śląska i są najważniejszym miastem Specjalnej Katowickiej Strefy Ekonomicznej, Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Stanowią największe pod względem liczby ludności miasto konurbacji górnośląskiej. Wynajem magazynu w Katowicach to cel wielu firm z różnych branż.

Magazyn logistyczny Katowice – znaczenie globalne

Magazyny w Katowicach oferują bardzo dobre warunki dla dystrybucji towarów na rynek polski oraz europejski.

Wynajem magazynu w Katowicach – przemysł

Górny Śląsk jest znanym regionem przemysłowym, a wynajem magazynu w Katowicach umożliwia współpracę z innymi firmami z branży, co może wpłynąć na zwiększenie efektywności i potencjału biznesowego.

Hala do wynajęcia Katowice – lokalizacja

Dla poszukujących nowoczesnych i znakomicie położonych magazynów, Katowice będą świetną lokalizacją. Znajdują się na trasie najważniejszych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych jak i kolejowych. Magazyny Katowice mają świetne położenie dla firm produkcyjnych.

Przez Katowice przebiegają m.in. trasy europejskie E75 oraz E40 prowadząca do Czech, autostrada A4 zapewniająca doskonałe połączenie z Niemcami, drogi ekspresowe S1 oraz S86, drogi  krajowe (m.in. 79, 81, 86), a także Drogowa Trasa Średnicowa.

Magazyny wynajem Katowice

Miasto jest też jednym z największych węzłów kolejowych w Polsce – również w przypadku przewozów towarowych. Biegnie tędy aż 20 linii kolejowych i krzyżują się tu dwa transportowe korytarze transeuropejskie – linia E30 oraz E65.

Ponadto w Pyrzowicach wybudowano międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Niedaleko znajdują się także inne lotniska – około 100 km od Katowic położone są porty lotnicze w Krakowie oraz Ostrawie.

Znaleziono 3 obiektów