Magazyny do wynajęcia Katowice

Katowice bez wątpienia pełnią rolę stolicy Górnego Śląska i są najważniejszym miastem Specjalnej Katowickiej Strefy Ekonomicznej, Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Stanowią największe pod względem liczby ludności miasto konurbacji górnośląskiej.

Magazyn logistyczny Katowice

Warto zapamiętać, że w rankingu opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network, Katowice sklasyfikowano w V kategorii miast o globalnym znaczeniu. Magazyny w Katowicach oferują bardzo dobre warunki dla dystrybucji towarów na rynek polski oraz europejski.

Hala do wynajęcia Katowice

Dla poszukujących nowoczesnych i znakomicie położonych magazynów, Katowice będą świetną lokalizacją. Znajdują się na trasie najważniejszych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych jak i kolejowych. Przez Katowice przebiegają m.in. trasy europejskie E75 oraz E40 prowadząca do Czech, autostrada A4 zapewniająca doskonałe połączenie z Niemcami, drogi ekspresowe S1 oraz S86, drogi  krajowe (m.in. 79, 81, 86), a także Drogowa Trasa Średnicowa.

Magazyny wynajem Katowice

Miasto jest też jednym z największych węzłów kolejowych w Polsce – również w przypadku przewozów towarowych. Biegnie tędy aż 20 linii kolejowych i krzyżują się tu dwa transportowe korytarze transeuropejskie – linia E30 oraz E65.
Ponadto w Pyrzowicach wybudowano międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Niedaleko znajdują się także inne lotniska – około 100 km od Katowic położone są porty lotnicze w Krakowie oraz Ostrawie.

Znaleziono 3 obiektów