Strona głowna > Newmark

Newmark


Bardziej inteligentna i zintegrowana platforma usług.

W Newmark dostosowujemy się nie tylko do potrzeb naszych Klientów – dostosowujemy się do przyszłych wyzwań.

Newmark

Newmark jest światowym liderem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od 1929 r. patrzymy w przyszłość, przewidujemy zmiany i proponujemy innowacyjne rozwiązania. Po blisko 100 latach od powstania firmy nadal kierujemy się tymi samymi zasadami – myślimy strategicznie i odważnie. Dziś, dzięki zintegrowanej platformie zapewniamy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta: począwszy od właścicieli i najemców nieruchomości, poprzez inwestorów i założycieli firm, a skończywszy na startupach i wiodących koncernach.

Korzystając z inteligentnych technologii i wiedzy naszych pracowników, Newmark zapewnia innowacyjność na każdym kroku oraz transparentność we współpracy. Myślimy nieszablonowo w odniesieniu do budynków i linii biznesowych, oferując kompleksowe spojrzenie i elastyczne podejście.

Newmark jest spółką notowaną na giełdzie Nasdaq. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz znajomości specyfiki największych i wschodzących rynków nieruchomości, firma zapewnia obsługę na najwyższym poziomie klientom z wszystkich branż. W okresie 12 miesięcy do dnia 30 czerwca 2022 roku jej przychody wyniosły blisko 3,2 mld USD. Newmark oraz firmy z nią współpracujące zatrudniają ok. 6500 pracowników w 170 biurach na całym świecie.

Newmark Globalnie

90+

lat doświadczenia

$3.2 mld

rocznie przychody*

$1 bln

wolumen transakcji**

*Tylko biura własne Newmark, za okres 12 miesięcy do dnia 30 czerwca 2022 roku r. Dodatkowe dane o Newmark Group, Inc. dostępne są w zakładce Relacje inwestorskie na stronie internetowej: ir.nmrk.com.

**Wyłącznie biura własne firmy Newmark, za okres 12 miesięcy do dnia 30 czerwca 2022 r. Wolumen oznacza kwotę nominalną wszystkich transakcji najmu, sprzedaży, kredytów hipotecznych oraz pożyczek gwarantowanych przez GSE/FHA, w których uczestniczyła spółka Newmark, a także szacunkową wartość wszystkich nieruchomości wycenionych w tym okresie przez dział wycen i doradztwa.

Dodatkowe dane o Newmark Group, Inc. dostępne są w zakładce Relacje inwestorskie na stronie internetowej: ir.nmrk.com
 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

26.09.2022

Ekspansja Langowski Logistics
Firma Langowski Logistics, która od 18 lat działa w branży TSL, w ostatnich latach stawia mocno na rozwój logistyki magazynowej. Przy wynajęciu 35 tys. mkw. powierzchni magazynowej firmę wsparli doradcy z Newmark Polska. Łącznie firma dysponuje powierzchnią ponad 44 tys. mkw.