Strona głowna > Newmark

Newmark


Bardziej inteligentna i zintegrowana platforma usług.

W Newmark dostosowujemy się nie tylko do potrzeb naszych Klientów – dostosowujemy się do przyszłych wyzwań.

Newmark

Newmark jest światowym liderem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od 1929 r. patrzymy w przyszłość, przewidujemy zmiany i proponujemy innowacyjne rozwiązania. Po blisko 100 latach od powstania firmy nadal kierujemy się tymi samymi zasadami – myślimy strategicznie i odważnie. Dziś, dzięki zintegrowanej platformie zapewniamy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta: począwszy od właścicieli i najemców nieruchomości, poprzez inwestorów i założycieli firm, a skończywszy na startupach i wiodących koncernach.

Korzystając z inteligentnych technologii i wiedzy naszych pracowników, Newmark zapewnia innowacyjność na każdym kroku oraz transparentność we współpracy. Myślimy nieszablonowo w odniesieniu do budynków i linii biznesowych, oferując kompleksowe spojrzenie i elastyczne podejście.

Newmark jest spółką notowaną na giełdzie Nasdaq. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz znajomości specyfiki największych i wschodzących rynków nieruchomości, firma zapewnia obsługę na najwyższym poziomie Klientom ze wszystkich branż. W okresie 12 miesięcy do dnia 31 grudnia 2023 roku jej przychody wyniosły ok. 2,5 mld USD. Newmark oraz firmy z nią współpracujące zatrudniają 7600 pracowników w ok. 170 biurach na całym świecie (stan na 31 marca 2024 r.).

Newmark Globalnie

90+

lat doświadczenia

$2,5 mld

PRZYCHODY W 2023*

$1,7 bln

WOLUMEN TRANSAKCJI 2022+2023*

* Przychody i wolumen transakcji podane są wyłącznie dla biur własnych firmy Newmark, za okres 12 miesięcy do dnia 31 grudnia 2023 r. Wolumen oznacza kwotę nominalną wszystkich transakcji najmu, sprzedaży, kredytów hipotecznych oraz pożyczek gwarantowanych przez GSE/FHA, w których uczestniczyła spółka Newmark, a także szacunkową wartość wszystkich nieruchomości wycenionych w tym okresie przez dział wycen i doradztwa.

Dodatkowe dane o Newmark Group, Inc. dostępne są w zakładce Relacje inwestorskie na stronie internetowej: ir.nmrk.com

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.06.2024

Umowa najmu magazynu – czym jest, rodzaje i dokumenty
Twoja firma się rozwija i chcesz wynająć powierzchnię magazynową? Do podpisania umowy najmu magazynu trzeba się dobrze przygotować. Sprawdź, jak odpowiednio zabezpieczyć swoje interesy. Dowiedz się, jakie informacje musi zawierać umowa najmu magazynu i jakie zapisy powinny wzbudzić Twoją czujność.