Strona głowna > Newmark

Newmark


Bardziej inteligentna i zintegrowana platforma usług.

W Newmark dostosowujemy się nie tylko do potrzeb naszych Klientów – dostosowujemy się do przyszłych wyzwań.

Newmark

Newmark jest światowym liderem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od 1929 r. patrzymy w przyszłość, przewidujemy zmiany i proponujemy innowacyjne rozwiązania. Po blisko 100 latach od powstania firmy nadal kierujemy się tymi samymi zasadami – myślimy strategicznie i odważnie. Dziś, dzięki zintegrowanej platformie zapewniamy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta: począwszy od właścicieli i najemców nieruchomości, poprzez inwestorów i założycieli firm, a skończywszy na startupach i wiodących koncernach.

Korzystając z inteligentnych technologii i wiedzy naszych pracowników, Newmark zapewnia innowacyjność na każdym kroku oraz transparentność we współpracy. Myślimy nieszablonowo w odniesieniu do budynków i linii biznesowych, oferując kompleksowe spojrzenie i elastyczne podejście.

Newmark jest spółką notowaną na giełdzie Nasdaq. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz znajomości specyfiki największych i wschodzących rynków nieruchomości, firma zapewnia obsługę na najwyższym poziomie klientom z wszystkich branż. W okresie 12 miesięcy do dnia 31 marca 2022 roku jej przychody wyniosły blisko 3,1 mld USD. Newmark oraz firmy z nią współpracujące zatrudniają ok. 6300 pracowników w 170 biurach na całym świecie.

Newmark Globalnie

90+

lat doświadczenia

$3.1mld

rocznie przychody*

$151.2mld

wolumen transakcji inwestycyjnych i finansowania dłużnego*

*Tylko biura własne Newmark, za okres 12 miesięcy do dnia 31 marca 2022 roku r. Dodatkowe dane o Newmark Group, Inc. dostępne są w zakładce Relacje inwestorskie na stronie internetowej: ir.nmrk.com.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

20.06.2022

Complex SAD powiększa powierzchnię w Pomorskim Centrum Logistycznym
Firma Complex SAD przedłużyła umowę na wynajem powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym w Gdańsku. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.