Hale do wynajęcia Białystok

Magazyny i hale na wynajem w Białymstoku cieszą się znacznym zainteresowaniem przedsiębiorców z powodu dobrej lokalizacji. Dobrze zorganizowana komunikacja publiczna oraz atrakcyjne stawki podnoszą popularność tej lokalizacji.
Białystok stanowi stolicę województwa podlaskiego, a wraz z miastami leżącymi w pobliżu tworzy aglomerację białostocką. Zapewnia świetnie rozwinięte połączenia z wieloma ważnymi drogami w kraju i za granicą – jest największym węzłem komunikacyjnym północno-wschodniej Polski.

Hale produkcyjne wynajem Białystok

W pobliżu Białegostoku wybudowano ważne drogi ekspresowe S8 oraz S19, a przez granice miasta przechodzi m.in. droga krajowa nr 8 (odcinek międzynarodowej trasy europejskiej E67), 19 oraz 65 prowadząca do przejścia granicznego z Białorusią, a także liczne drogi wojewódzkie.
W Białymstoku krzyżuje się też wiele ważnych linii kolejowych, zapewniając połączenia z najważniejszymi miastami Polski (np. Warszawą, Krakowem czy Wrocławiem). Przez stolicę woj. Podlaskiego przebiega też linia kolejowa Rail Baltica o znaczeniu europejskim. Obecnie trwa również budowa niewielkiego lotniska, które ma obsługiwać przede wszystkim ruch dla biznesu. Zakończenie prac planowane jest na wiosnę 2019 roku.

Magazyny wynajem Białystok

Znaleziono 1 obiektów