Magazyny do wynajęcia Bydgoszcz

Magazyny do wynajęcia w okolicach Bydgoszczy są stosunkowo młodymi obiektami w porównaniu do innych regionów w Polsce. Bydgoszcz, największe miasto w województwie, znajduje się na styku czterech makroregionów Pojezierzy Południowobałtyckich.

Wynajem magazynu Bydgoszcz

Bydgoszcz słynie z długoletnich tradycji przemysłowych i dostępnością wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, co przyciągnęło licznych inwestorów zagranicznych i krajowych – m.in. z branży elektronicznej, IT, chemicznej oraz spożywczej – chętnych wynająć hale w Bydgoszczy. To od lat ważny węzeł komunikacyjny – z powodu korzystnego położenia na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych – i zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w tym rejonie wciąż rośnie.

Hale produkcyjne wynajem Bydgoszcz

Lokalizacja ta ma wiele atutów – m.in. bliskość autostrady A1, a także dróg ekspresowych S5, S10 i S15. Bydgoszcz długo pełniła też rolę zaplecza komunikacyjnego Gdyni i Gdańska (autostradę A1 zaplanowano jednak bliżej Torunia). Bydgoszcz należy do aglomeracji bydgosko-toruńskiej i znajduje się na trasie paneuropejskiego korytarza transportowego, którym biegnie trasa europejska 5 (E261).
Na terenie Bydgoszczy znajduje się też Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego, obsługujący również połączenia międzynarodowe, oraz port rzeczny. Wybudowana została także obwodnica miasta, zmodernizowano linie kolejowe oraz miejski układ komunikacyjny.

Wynajem powierzchni magazynowych Bydgoszcz

Znaleziono 8 obiektów