Magazyny do wynajęcia Gniezno

Magazyny do wynajęcia – Gniezno

Nowoczesne magazyny i hale produkcyjne do wynajęcia w Gnieźnie mają świetną lokalizację. Ich położenie niedaleko Poznania i ważnych dróg stanowi ich główny atut. Magazyny w Gnieźnie bezpośrednio przy drodze ekspresowej S5, która jest częścią trasy europejskiej E261, to świetny wybór dla przedstawicieli wielu branż.

E261 to trasa kategorii B, odgałęzienie drogi ze Świecia. W pobliżu wielu inwestycji w tej okolicy jest też dogra krajowa nr 5 oraz 15 – to gwarancja świetnych warunków do transportu krajowego.

Magazyny i hale do wynajęcia w Gnieźnie

Gniezno ze względu na bliskość Poznania to ważne miasto w branży logistycznej i magazynowej. Pełni ważną rolę w woj. wielkopolskim, to pierwsza stolica Polski. Przez Gniezno biegnie trasa europejska, a także dwie drogi krajowe – 5 i 15. W sąsiedztwie Muzeum Początków Państwa Polskiego, przy ulicy Poznańskiej, krzyżują się i wiodą następnie dalej, przez Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Poza tym w Gnieźnie znajdują się trzy stacje kolejowe – Gniezno i Gniezno Winiary oraz Gniezno Wąskotorowe. Dobrze rozbudowany transport drogowy, kolejowy i miejski sprzyja inwestycjom – magazyny do wynajęcia w Gnieźnie gwarantują wygodny dojazd oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry oraz innych pracowników.

Znaleziono 2 obiektów