Magazyny do wynajęcia Wrocław

Wrocław jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem gospodarczym, połączonym z innymi miastami w kraju i za granicą nowoczesną siecią dróg – autostradami A4 i A8, drogą ekspresową S5 oraz drogami krajowymi nr 5, 94, 98.

Magazyny – wynajem, Wrocław

Inwestorzy mogą skorzystać również z dobrze rozwiniętej infrastruktury kolejowej. Zapewnia ona też świetne połączenia z sąsiadującymi państwami – z Niemcami i Czechami. Wybór magazynu na wynajem we Wrocławiu w strategicznym punkcie może zminimalizować odległości pomiędzy dostawami, co przyczynia się do zredukowania kosztów transportu oraz optymalizacji całego łańcucha logistycznego.

Wynajem magazynu – Wrocław

W mieście intensywnie rozwija się sektor BPO/SSC oraz centrów R&D. W regionie ulokowały się także inwestycje obejmujące wiele sektorów gospodarki, takich jak e-commerce czy produkcja przemysłowa. Firmy działające w tych branżach mają duże zapotrzebowanie na magazyny we Wrocławiu i okolicy – jak Legnica, Oleśnica czy Prusice.

Hale do wynajęcia Wrocław

Inwestycjom w powierzchnie magazynowe we Wrocławiu sprzyjają ulgi podatkowe oraz udogodnienia inwestycyjne, które oferowane są w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych, oraz możliwości rozwoju w regionalnych parkach technologicznych. Dobra lokalizacja magazynu we Wrocławiu może wpłynąć na różne aspekty działalności firmy, od logistyki i dostaw po koszty i zadowolenie klientów.

Wynajem powierzchni magazynowej Wrocław

Sprawdź naszą ofertę – poniżej znajdziesz różne magazyny we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy w doborze, omówimy atuty danego projektu oraz szczegóły współpracy.

Znaleziono 51 obiektów