Hale do wynajęcia Poznań

Poznań to stolica województwa wielkopolskiego i jedno z najważniejszych miast pod kątem magazynowania i logistyki z powodu swego centralnego położenia. To jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych, gdyż zbiega się w nim aż pięć dróg krajowych – także autostrada A2 oraz cztery wojewódzkie.
Przez Poznański Węzeł Kolejowy przebiega aż osiem linii kolejowych – to jeden z największych węzłów w Polsce. Około 8 km od miasta znajduje się także Port Lotniczy Poznań-Ławica. Świetne skomunikowanie czyni tę lokalizację bardzo atrakcyjną dla wielu przedsiębiorców oraz inwestorów.

Hale produkcyjne do wynajęcia Poznań

Transport ułatwiają także obwodnice – Wschodnia oraz Zachodnia, będąca odcinkiem drogi ekspresowej S11. Hale i powierzchnie magazynowe znajdują się głównie na obrzeżach miasta, a dobra infrastruktura na trasie korytarza autostrady A2 (mającej status trasy europejskiej E30), dróg ekspresowych S3, S5 i S11 oraz dynamicznie rozwijający się przemysł sprawiają, że Wielkopolska jest doskonałym regionem do magazynowania towarów.

Hale produkcyjne Poznań

Poznań i jego okolice oferują duże możliwości inwestycyjne w pięciu Specjalnych Strefach Ekonomicznych. Poznańskie strefy stały się bardzo atrakcyjne także dla wiele zagranicznych przedstawicieli, np. z Niemiec. Na obrzeżach miasta hale oraz powierzchnie magazynowe wynajmują zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy.

Znaleziono 12 obiektów