Magazyny do wynajęcia Stryków

W Strykowie dostępne są nowoczesne powierzchnie magazynowe oddalone ok. 24 km od centrum Łodzi. Położenie w województwie łódzkim, na obszarze tzw. Wzniesień Łódzkich, wpływa na ich dużą popularność. Magazyny do wynajęcie w tej lokalizacji są – tuż po mieszczących się w Łodzi – najczęściej poszukiwane przez przedsiębiorców.
Stryków położony jest przy autostradzie A2 oraz drodze krajowej DK 14. Na południowy wschód od miasta znajduje się węzeł autostradowy Łódź Północ, czyli skrzyżowanie autostrad A1 oraz A2, co sprawia, że jest to świetne miejsce dla firm zainteresowanych szeroką dystrybucją wybranych produktów w skali krajowej oraz inwestorów z branży logistycznej. Świadczą o tym m.in. liczne centra dystrybucji znanych marek.

Magazyn logistyczny Stryków

Powierzchnie magazynowe znajdują się w pobliżu ważnych dróg, a zatem dojazd do nich jest bardzo łatwy i wygodny. Co więcej, Stryków dzieli ok. 35-40 minut jazdy od Portu Lotniczego im. W. Reymonta w Łodzi. Dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna (autostradowa i kolejowa) oraz konkurencyjne stawki najmu to duże atuty tej lokalizacji. Wygodne połączenie z centrum Łodzi to również atut dla pracowników magazynów w Strykowie. W planach jest także Szybka Kolej Aglomeracyjna łącząca Łódź z Łowiczem – jej trasa ma przebiegać m.in. również przez Stryków.

Wynajem magazynu Stryków

Znaleziono 10 obiektów