Magazyny do wynajęcia Pruszków

Magazyny i hale na wynajem w Pruszkowie cieszą się dużą popularnością ze względu na lokalizację. Miasto znajduje się w obrębie aglomeracji warszawskiej, w powiecie pruszkowskim, a od Warszawy dzieli je około 17 kilometrów. Zapewnia świetnie rozwinięte połączenia z ważnymi drogami, które prowadzą ze stolicy do innych ważnych miast.
Dużym atutem powierzchni magazynowych w Pruszkowie jest położenie blisko ważnych węzłów komunikacyjnych, w tym drogi ekspresowej S8. Tylko 2,5 km dzieli Pruszków od węzła drogowego „Konotopa” autostrady A2 w stronę Poznania.

magazyny wynajem Pruszków

Hale i magazyny w Pruszkowie oddalone są jedynie o 10 minut jazdy samochodem od Alei Krakowskiej (trasa Katowice-Kraków-Łódź-Wrocław) i 5 minut od Trasy Poznańskiej, a także kwadrans od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Lokalizacja powierzchni magazynowych w Pruszkowie zapewnia dogodne połączenia z wieloma ważnymi miastami, np. z Łodzią, Wrocławiem czy Katowicami.

wynajem hal produkcyjnych Pruszków

W Pruszkowie krzyżują się także drogi wojewódzkie – droga wojewódzka nr 718 kierunek Ożarów Mazowiecki, nr 719 kierunek Warszawa – Pruszków – Żyrardów oraz droga nr 701. Oferowane magazyny do wynajęcia to nowoczesne obiekty klasy A, które będą odpowiednie pod działalność logistyczną czy lekką produkcję.

Znaleziono 4 obiektów