Magazyny do wynajęcia Częstochowa

Częstochowa to miasto w województwie śląskim, nad rzeką Wartą, położone w południowej Polsce. Jest siedzibą powiatu, a dawniej była stolicą województwa częstochowskiego. Obecnie stanowi ważny węzeł komunikacyjny i centralne miasto aglomeracji częstochowskiej.

Magazyn Częstochowa – położenie i połączenia komunikacyjne

Częstochowa jest też największym ośrodkiem gospodarczym w subregionie północnym województwa śląskiego. Przez miasto przebiega sieć dróg krajowych – DK1, DK43, DK46, DK91, które usprawniają transport drogowy i oferują połączenia z największymi miastami Polski. Są tu również liczne drogi wojewódzkie.

Magazyny wynajem Częstochowa

Największe zainteresowanie budzą powierzchnie magazynowe znajdujące się w pobliżu autostrady A1. Przebiega ona przez północne i zachodnie obrzeża miasta, tworząc zarazem autostradową obwodnicę Częstochowy. Dobry dojazd do hal i magazynów zapewnia komunikacja miejska, m.in. autobusy oraz tramwaje.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia Częstochowa

Ważną rolę pełni też transport kolejowy – przez miasto biegną linie nr 1 Warszawa Centralna-Katowice oraz nr 61 Lubliniec-Kielce. Najbliżej położone lotnisko znajduje się w Katowicach-Pyrzowicach. Jest ono oddalone około 50 km od Częstochowy. Sprawdź ofertę i znajdź odpowiednią powierzchnię do swoich potrzeb. Może to być nowoczesny magazyn lub hala do wynajęcia – Częstochowa zapewnia duży wybór powierzchni.
Znaleziono 3 obiektów