Magazyny do wynajęcia Częstochowa

Częstochowa – miasto w województwie śląskim, nad rzeką Wartą, położone w południowej Polsce. Częstochowa jest siedzibą powiatu, a dawniej było stolicą województwa częstochowskiego. Obecnie stanowi ważny węzeł komunikacyjny i centralne miasto aglomeracji częstochowskiej.
Miasto to również największy ośrodek gospodarczy w subregionie północnym województwa śląskiego. Przez Częstochowę biegnie sieć dróg krajowych – DK1, DK43, DK46, DK91 –  usprawniając transport drogowy i połączenia z największymi miastami Polski, a także liczne drogi wojewódzkie.

Magazyny wynajem Częstochowa

Największe zainteresowanie budzą powierzchnie magazynowe znajdujące się w pobliżu autostrady A1, która przebiega przez północne i zachodnie obrzeża miasta, tworząc zarazem autostradową obwodnicę Częstochowy. Dobry dojazd do hal i magazynów zapewnia komunikacja miejska, m.in. autobusy oraz tramwaje.
Ważną rolę pełni też transport kolejowy – przez miasto biegną linie nr 1 Warszawa Centralna-Katowice oraz nr 61 Lubliniec-Kielce. Najbliżej położone lotnisko znajduje się w Katowicach-Pyrzowicach. Jest ono oddalone około 60 km od Częstochowy.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia Częstochowa

Znaleziono 3 obiektów