Hale do wynajęcia Szczecin

Nowoczesne magazyny do wynajęcia w Szczecinie oraz okolicy cieszą się dużym powodzeniem wśród inwestorów. Szczecin to stolica i zarazem największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Stanowi także centrum aglomeracji szczecińskiej, czyli jednej z ośmiu polskich metropolii według ESPON. Dobrze rozwinięta komunikacja – autobusowa, tramwajowa, kolejowa, wodna itd. – zapewnia łatwy dostęp do lokalnych powierzchni magazynowych.

Hale do wynajęcia Szczecin

Szczecin to ważny węzeł transportowy znajdujący się na trasie transeuropejskiego korytarza transportowego północ-południe, który łączy Skandynawię, Czechy i Austrię z portami Morza Śródziemnego. Magazyny w Szczecinie są świetnie skomunikowane również z Niemcami – niedaleko biegnie autostrada A6.
Z kolei drogą ekspresową S3 można szybko dojechać do autostrady A2. Miasto leży też niedaleko Morza Bałtyckiego, dzięki czemu Szczecin jest głównym  ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się w nim port morski oraz stocznie, a zatem transport morski jest tu niezwykle ważny. Około 45 km od centrum miasta oddalony jest także międzynarodowy Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność”, który oferuje regularne połączenia m.in. z Warszawą, Londynem, Edynburgiem, Dublinem oraz miastami norweskimi.

Hale produkcyjne Szczecin

Znajdujące się w Szczecinie oraz okolicy magazyny z pewnością spełnią oczekiwania firm logistycznych, a także zagranicznych przedsiębiorców zainteresowanych dystrybucją produktów na terenie Europy Zachodniej. Magazyny w Szczecinie stanowią m.in. popularną lokalizację dla firm z krajów skandynawskich.

Znaleziono 18 obiektów