Hale do wynajęcia Kielce

Kielce stanowią stolicę województwa świętokrzyskiego, centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej oraz zarazem regionalne centrum gospodarcze, naukowe i wystawienniczo-targowe.
To ważny węzeł komunikacyjny – przebiegają tędy drogi międzynarodowe i krajowe, m.in. droga ekspresowa S7 prowadząca do granicy ze Słowacją, a także S74 łącząca Polskę z Ukrainą. Znaczna część powierzchni magazynowych znajduje się na trasie z Warszawy do Krakowa, niedaleko węzła „Kielce Zachód” łączącego obie drogi ekspresowe.

Wynajem hal produkcyjnych Kielce

W Kielcach również transport kolejowy jest świetnie rozwinięty – krzyżują się tu linie łączące Warszawę, Kraków i Częstochowę. Międzynarodowe porty lotnicze znajdują się w Krakowie-Balicach, Katowicach-Pyrzowicach, Warszawie-Okęciu, Łodzi-Lublinku i Rzeszowie-Jasionce.
Stosunkowo niska cena powierzchni magazynowych w Kielcach oraz lokalizacja to czynniki przyczyniające się do rozwoju Kielc i branży logistycznej. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska oraz międzymiastowa pozytywnie wpływają na dostępność siły roboczej, zapewniając pracownikom łatwy dojazd do miejsca pracy.

Hala do wynajęcia Kielce

Znaleziono 2 obiektów