Magazyny do wynajęcia Sosnowiec

Sosnowiec to trzecie miasto pod względem liczby mieszkańców w województwie śląskim. Leży w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim. Sosnowiec należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, który łączy najważniejsze miasta tego województwa. Organizacja transportu miejskiego jest wspólna i pracownicy mają wygodny dojazd do powierzchni magazynowych w Sosnowcu oraz okolicy. Region Górnośląski jest znanym centrum przemysłowym, co zapewnia dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej, co jest istotne dla prowadzenia operacji logistycznych o różnym stopniu skomplikowania.

Magazyny – wynajem, Sosnowiec

Poza tym Sosnowiec to miasto o rosnącej gospodarce, co stwarza perspektywy rozwoju dla przedsiębiorstw działających w regionie. Zobacz powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Sosnowcu. Oferta jest bogata i odpowiada na różne oczekiwania i potrzeby. Można znaleźć magazyny do wynajęcia, które spełniają różne potrzeby i wymagania biznesowe. Może to duże centrum logistyczne z dodatkową powierzchnią biurową czy hala do wynajęcia – Sosnowiec oferuje wiele możliwości.

Magazyn Sosnowiec – interesujący region

Wchodzi w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Stanowi jeden z ośrodków centralnych aglomeracji górnośląskiej, co czyni je atrakcyjnym dla przedsiębiorców, a magazyny w Sosnowcu są interesującą propozycją dla najemców polskich i zagranicznych. Nasza oferta obejmuje także hale do wynajęcia w Sosnowcu.

Powierzchnie magazynowe Sosnowiec – komunikacja

Około 10 km od centrum Sosnowca są węzły „Katowice-Murckowska” oraz „Mysłowice” autostrady A4. Co więcej, przebiegają tu drogi ekspresowe – m.in. S1 (odcinek trasy europejskiej E75) oraz S86, a także krajowe – jak 79 czy 94.

Magazyn logistyczny Sosnowiec

Sosnowiec jest też ważnym węzłem kolejowym. Inną zaletą jest bliskość lotniska Katowice-Pyrzowice – jest ono oddalone od centrum miasta około 25 km. Poniżej znajdziesz wszystkie powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Sosnowcu.
Znaleziono 9 obiektów