Magazyny do wynajęcia Sosnowiec

Sosnowiec to trzecie pod względem liczby mieszkańców miasto w województwie śląskim, położone w Zagłębiu Dąbrowskim stanowiącym część Małopolski. Co więcej, należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i jest jednym z ośrodków centralnych aglomeracji górnośląskiej, co czyni je wyjątkowo atrakcyjnym dla najemców magazynów.

Powierzchnie magazynowe Sosnowiec

Niedaleko Sosnowca przebiega autostrada A4 – węzły „Katowice-Murckowska” oraz „Mysłowice” oddalone są ok. 10 km od centrum miasta. Poza tym przez miasto przebiegają ważne drogi ekspresowe – m.in. S1 (fragment trasy europejskiej E75) oraz S86 – a także krajowe – np. 79 i 94.

Magazyn logistyczny Sosnowiec

Sosnowiec jest też ważnym węzłem kolejowym – liczy aż siedem stacji i przebiegają tędy historyczne szlaki, np. Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej. Dodatkowym atutem miasta jest niewielka odległość – około 25 km – od lotniska Katowice-Pyrzowice.
Miasto należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego zrzeszającego najważniejsze miasta województwa śląskiego. Dzięki temu organizacja transportu miejskiego jest wspólna i zapewnia pracownikom łatwy dojazd do powierzchni magazynowych w Sosnowcu oraz okolicy.

Znaleziono 9 obiektów