Magazyny do wynajęcia Stargard

Stargard to jedno z najważniejszych miast w województwie zachodniopomorskim i trzecie pod względem liczby ludności. Znajduje się na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej. Jest też jednym z najstarszych miast Polski – początki osad na tych terenach datuje się na VI wiek, a także najstarszym (obok Szczecina) miastem na Pomorzu.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia Stargard

Na jego rozwój wpływ miała strategiczne położenie przy krzyżujących się szlakach handlowych. Biegły one z Santoka do Wolina oraz ze Szczecina do Kołobrzegu. Również dzisiaj Stargard jest ważnym węzłem komunikacyjnym. Wraz ze Szczecinem, Świnoujściem, Policami, Goleniowem i Gryfinem wchodzi w skład aglomeracji szczecińskiej.

Magazyny wynajem Stargard

Wybudowano m.in. Południowe Obejście Starego Miasta, czyli małą obwodnicę Stargardu, gdzie krzyżują się wszystkie najważniejsze drogi. Do użytku oddano też południową obwodnicę stanowiącą odcinek drogi ekspresowej S10. Dobrze rozwinięty jest też węzeł kolejowy i komunikacja miejska. Międzynarodowy port lotniczy w Goleniowie oddalony jest około 44 km od Stargardu.