Magazyny do wynajęcia Piaseczno

Piaseczno wyróżnia się znakomitym położeniem blisko stolicy, dlatego też znajduje się tu wiele obiektów magazynowo-produkcyjnych. Bardzo dobry dostęp do komunikacji publicznej oraz atrakcyjne stawki podnoszą popularność tej lokalizacji. Miasto oddalone jest od Warszawy jedynie ok. 17 km, w pobliżu dróg ekspresowych i autostrady A2.

Hale do wynajęcia Piaseczno

Konkurencyjne ceny są jednym z atutów powierzchni magazynowych w Piasecznie – podobnie jak ich położenie na wylocie Warszawy, blisko popularnych tras. Jednocześnie, hale magazynowe w Piasecznie dzieli nieduża odległość od centrum Warszawy i głównych dróg dojazdowych.
Trasą nr 79 można łatwo dojechać do magazynów w Piasecznie. Droga ta gwarantuje połączenie także z popularną drogą krajową nr 50 w Górze Kalwarii, która stanowi zarazem Tranzytową Obwodnicę Warszawy.

Magazyny Wynajem Piaseczno

Wynajem hal magazynowych w okolicach Warszawy cieszy się dużym powodzeniem. Lokalizacja parku magazynowego w podwarszawskiej miejscowości Piaseczno zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne zarówno z Warszawą, jak i z pobliskimi gminami. Wpływa to korzystnie na dostępność siły roboczej a także zapewnia sprawny dojazd do miejsca pracy zatrudnionym pracownikom.

Znaleziono 3 obiektów