Magazyny do wynajęcia Toruń

Kujawsko-pomorskie zdecydowanie zyskuje na znaczeniu – inwestorzy krajowi oraz zagraniczni chętniej poszukują tu powierzchni magazynowych. Toruń jest jednym z najstarszych miast w Polsce i najważniejszych w regionie – stanowi siedzibę marszałka województwa oraz organów samorządu województwa. Co więcej, jest też jednym z miast centralnych Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego, czyli aglomeracji bydgosko-toruńskiej.

Powierzchnie magazynowe Toruń

Hale magazynowe na wynajem w Toruniu oraz okolicy mają dwa ważne atuty – atrakcyjną stawkę najmu oraz optymalne położenie. Prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, a lewobrzeżna na Kujawach. Potencjał regionalny Torunia jest ogromny, co dostrzegają także przedsiębiorcy oraz inwestorzy poszukujący magazynów na wynajem.
Toruń położony jest na skrzyżowaniu dróg tranzytowych z południa na północ – to tzw. paneuropejski korytarz transportowy – oraz z zachodu na wschód. W pobliżu biegnie też autostrada A1 i droga szybkiego ruchu S10 oraz liczne drogi krajowe i wojewódzkie.

Hale produkcyjne do wynajęcia Toruń

Istotną rolę w transporcie pełni także Toruński Węzeł Kolejowy, rzeczny (działają dwa porty rzeczne i kilka przystani żeglarskich) oraz lotniska. Toruń znajduje się na terenie oddziaływania aż czterech ważnych portów lotniczych – Portu lotniczego Warszawa-Okęcie, Portu lotniczego Warszawa-Modlin, Portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz Portu lotniczego Poznań-Ławica – i dodatkowo dwóch mniejszych – Portu lotniczego Bydgoszcz-Szwederowo i Portu lotniczego Łódź-Lublinek.

Znaleziono 3 obiektów