Hale do wynajęcia w Warszawie

Polska ze względu na centralne położenie jest najatrakcyjniejszym państwem w Europie z punktu widzenia logistyki, transportu i magazynowania. Dogodna lokalizacja w samym centrum Europy sprawia, że przedsiębiorcy często decydują się na magazynowanie towarów i tranzyt międzynarodowy.

To tu przecinają się trasy komunikacyjne z północy na południe i ze wschodu na zachód Europy, w tym korytarze transeuropejskie – m.in. z Helsinek przez Warszawę oraz z Berlina przez Warszawę. Poza tym w kilka godzin z Warszawy można dotrzeć transportem kolejowym, drogowym lub lotniczym m.in. do Berlina, Moskwy, Wiednia, Bratysławy, Pragi, Kijowa, Wilna i Mińska.

Z kolei Warszawa, jak przystało na stolicę, ma duży wpływ na rozwój gospodarczy – nie tylko Mazowsza, ale i całego kraju. Współczesny warszawski rynek oferuje wiele możliwości najmu magazynowego.

Hale do wynajęcia Warszawa

Zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe ponad 1000 mkw. w Warszawie i pobliskich miastach jest bardzo duże i wciąż rośnie. Atrakcyjnie położne magazyny interesują coraz więcej przedsiębiorców, którzy rozważają kilkuletni najem przestrzeni magazynowych.

Miasto stanowi centrum gospodarcze i jest najważniejszym węzłem komunikacyjnym w Polsce. Można wybrać magazyn niedaleko autostrady A2 czy portu lotniczego im. Fryderyka Chopina Znajdują się tu również trasy tranzytowe oraz wylotowe do innych państw – obwodnica S8 łączy się z autostradą A2 prowadzącą do Niemiec.

Hale produkcyjne do wynajęcia Warszawa

Hale usytuowane są zwykle na obrzeżach miasta. Dojazd z każdej dzielnicy jest jednak łatwy, sprzyja temu niewielka odległość od centrum miasta.

Warszawa i jej obrzeża to najczęściej wybierane miejsca w województwie mazowieckim, w których poszukiwane są powierzchnie magazynowe. Szeroki wybór hal produkcyjnych i magazynów sprawia, że każdy wybierze magazyn na wynajem o odpowiednim metrażu i w dogodnej lokalizacji. Zapoznaj się z naszą ofertę powierzchni i magazynów do wynajęcia w Warszawie i okolicy!

Znaleziono 40 obiektów