Zapytaj o ofertę
Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.
Szczegóły magazynu BGO Park Warsaw Airport (City Logistics Warsaw II)
Dane techniczne budynków
Opis
Magazyny do wynajęcia - BGO Park Warsaw Airport (City Logistics Warsaw II)
Centrum logistyczne BGO Park Warsaw Airport II to nowoczesny budynek klasy A o łącznej powierzchni ponad 9100 m². Projekt jest optymalnie dopasowany do wymogów magazynowych klientów z różnych branż. Oferuje możliwość wynajęcia powierzchni przemysłowej zarówno średnim jak i większym firmom. Położenie obiektu w obrębie miasta znacznie ułatwia wydajną dystrybucję towarów na końcowym etapie tzw. ostatniej mili, co jest szczególnie istotne w przypadku operatorów logistycznych i firm z branży e-commerce.
Położenie wewnątrz miasta zapewnia możliwość korzystania z doskonałej infrastruktury oraz szerokiej puli wysoce wykwalifikowanej kadry pracowniczej.
Lokalizacja magazynu BGO Park Warsaw Airport (City Logistics Warsaw II)
WarszawaWszelkie prezentowane dane mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1964 roku, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).