Magazyny do wynajęcia Gliwice

Gliwice to jedno z największych miast w Polsce i jedno z najważniejszych miast na Górnym Śląsku, należące do Specjalnej Katowickiej Strefy Ekonomicznej. Magazyny na wynajem w Gliwicach oraz okolicy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców ze względu na swoje wyjątkowe położenie oraz niższe stawki najmu w porównaniu do pobliskich Katowic.

Wynajem hal produkcyjnych Gliwice

Gliwice są oddalone od Katowic jedynie o 28 km i leżą na skrzyżowaniu dwóch autostrad – A1 z Gdańska do Gorzyczek, a także A4 stanowiącej odcinek trasy europejskiej E40. Co więcej, na terenie Gliwic są aż cztery węzły autostradowe, przebiegają tędy także liczne drogi krajowe i wojewódzkie.
Tak znakomite skomunikowanie z innymi regionami Polski oraz krajami europejskimi czyni z Gliwic znakomitą lokalizację na magazyny na wynajem. Komunikacja miejska zapewnia pracownikom dobry dojazd do hal położonych na obrzeżach miasta.

Wynajem powierzchni magazynowych Gliwice

Dobrze rozwinięty jest tam również transport kolejowy i morski. Miasto oraz Górnośląski Okręg Przemysłowy ma połączenie z zespołem portowym Szczecin-Świnoujście oraz z licznymi europejskimi trasami wodnymi. Około 45 km od Gliwic znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, a około 100 km – lotniska Kraków-Balice oraz Ostrawa.

Znaleziono 15 obiektów