Panattoni Park Bielsko-Biała III

Informacje
Lokalizacja
Lokalizacja
Bielsko-Biała
Region
Region
Górny Śląsk
Dostępne od
Dostępne od
Od zaraz
Całkowita powierzchnia magazynowa
Całkowita powierzchnia magazynowa
91 000 mkw.
Moduł minimalny
Moduł minimalny
0 mkw.

 Magazyny do wynajęcia Panattoni Park Bielsko-Biała III

Panattoni Park Bielsko-Biała III to nowoczesny park magazynowy o całkowitej powierzchni magazynowej równej 91 000 mkw. Znajduje się przy granicy miasta, w sąsiedztwie trasy S1 oraz niedaleko międzynarodowych kanałów transportowych. Leży bezpośrednio przy trasie S1, biegnącej na północ do Gdańska oraz na południowy zachód do Cieszyna. Park Panattoni Park Bielsko-Biała III jest oddalony od centrum miasta o około 8 km.

Magazyny do wynajęcia w Bielsku-Białej w obiekcie Panattoni Park Bielsko-Biała III zyskały duże zainteresowanie wśród m.in. operatorów logistycznych obsługujących klientów z branży spożywczej, motoryzacyjnej i elektronicznej, a także wśród przedsiębiorców z sektora e-commerce. Panattoni Park Bielsko-Biała III to jedna z kilku inwestycji Panattoni na Górnym Śląsku.

Panattoni Park Bielsko-Biała III to nowoczesny park magazynowy do wynajęcia. Zlokalizowany przy granicy miasta Bielsko-Biała, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S1, oddalony od centrum miasta o ok. 8 km. Magazyn do wynajęcia w Bielsko-Białej i okolicach cieszy się dużym powodzeniem wśród firm z branży matoryzacyjnej, operaotrów logistycznych obsługującch klientów z branży spożywczej, motoryzacyjnej i elektronicznej.
Jakub Kurek
Jakub Kurek
Zastępca dyrektora
Michał Kozar
Michał Kozar
Starszy doradca / Specjalista ds. technicznych

Dane techniczne magazynu

Budynek Wysokość Siatka słupów Obciążenie posadzki Status Ochrona pożarowa Tryskacze Bocznica Monitoring
Budynek 1 10 m 12 m x 22.5 m 5 T/mkw. Istniejący
Budynek 2 10 m 12 m x 22.5 m 5 T/mkw. Istniejący

Lokalizacja magazynu

49.835728053171, 18.989931729842

Zapytaj o ofertę