7R rusza z budową nowego parku na Śląsku

7R rusza z budową nowego parku na Śląsku

Rozpoczęła się realizacja nowej inwestycji 7R na Śląsku. W ramach 7R Park Sosnowiec wybudowane zostaną trzy budynki klasy A, łącznie oferujące około 23.000 mkw. powierzchni. Obiekt zlokalizowany jest w przemysłowej części Sosnowca, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S1 i zaledwie kilka kilometrów od autostrady A4. Park położony jest w sercu aglomeracji śląskiej, co umożliwia dostęp do infrastruktury miejskiej oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Planowane oddanie do użytku 7R Park Sosnowiec wyznaczone jest na III kw. 2019 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Atlas Ward. 

Przestrzeń dostępna w ramach 7R Park Sosnowiec będzie można dostosować nie tylko pod typową powierzchnię magazynową czy powierzchnię biurową, ale także lekką produkcję. Pierwszym najemcą 7R Park Sosnowiec będzie operator logistyczny specjalizujący się w przesyłkach kurierskich, który zajmie ok. 10.000 mkw. w magazynie typu BTS.

Budynki 7R Park Sosnowiec będą posiadały rozwiązania energooszczędne takie jak m.in. oświetlenie LED czy ogrzewanie za pomocą promienników. Odporność ogniowa magazynów będzie podniesiona do najwyższego poziomu powyżej 4 000 MJ/mkw. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom obiekt objęty jest certyfikacją BREEAM.

7R rusza z budową nowego parku na Śląsku

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.