7R stawia na Pomorze

7R było jednym z pierwszych deweloperów powierzchni magazynowych, który zainwestował na Pomorzu. Poza zakończoną w ostatnich latach flagową inwestycją spółki w regionie – 7R Park Gdańsk, w tym roku został oddany do użytku 7R City Flex Gdańsk Airport. Teraz spółka zapowiada rozpoczęcie kolejnego projektu.

Trzy nowoczesne budynki o łącznej powierzchni ok. 61 000 mkw., powierzchnie biurowe i socjalne, przestrzeń dopasowana i dostosowana nie tylko do wymagań magazynu, ale też lekkiej produkcji - tak będzie wyglądał 7R Park Gdańsk II, projekt magazynowy, który powstanie w miejscowości Kowale koło Gdańska, tuż przy Trójmiejskiej Obwodnicy. Położenie inwestycji zapewnia łatwy dostęp do autostrady A1 i południowej obwodnicy S7, a także doskonałą komunikację z centrum Gdańska oraz Gdyni. Obiekt znajduje się w odległości 13 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Gdańsku oraz 21 km od Terminala Kontenerowego DCT Gdańsk – największego, głębokowodnego terminalu na Morzu Bałtyckim, który posiada dwa nabrzeża i planowana jest jego dalsza rozbudowa. 

Pomimo iż budowa jeszcze się nie rozpoczęła, pierwsze umowy najmu są już podpisywane. Budowę magazynu szytego pod indywidualne potrzeby Rohlig SUUS Logistics o powierzchni 12.500 m2 zaplanowano na sierpień 2020 r. To kolejny magazyn tej firmy, który zrealizuje 7R. W listopadzie 2018 r. RLS uruchomił w 7R Park Kraków pierwszy w Małopolsce obiekt łączący funkcję magazynu logistycznego oraz nowoczesnego terminala przeładunkowego.

7R Park Gdańsk II, podobnie jak pozostałe realizacje firmy 7R, został zaprojektowany tak, by spełniać wymagania certyfikacji BREEAM. Obiekt wyposażony będzie w oświetlenie LED, destryfikatory powietrza oraz wysoki standard ochrony przeciwpożarowej. 

 

Źródło; https://www.propertynews.pl/magazyny/7r-stawia-na-pomorze,78443_1.html

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.