7R zbuduje pierwszy w Polsce wysokiej klasy magazyn AutoStore

7R zbuduje pierwszy w Polsce wysokiej klasy magazyn AutoStore

7R podpisał umowę na dostarczenie obiektu magazynowego BTS dla Hultafors Group – szwedzkiej firmy, która oferuje szereg marek, takich jak Snickers Workwear, Hultafors Tools i Solid Gear, dla zawodowych rzemieślników. Budynek, zlokalizowany w Goleniowie (północno-zachodnia Polska), będzie pierwszym w kraju zautomatyzowanym magazynem klasy A, który korzysta z systemu AutoStore.

Inwestycja 7R w Goleniowie powstanie w systemie design & build i zaoferuje ok. 30 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

W pełni zautomatyzowany magazyn będzie wykorzystywał zaawansowaną technologię robotów. Ten typ specjalistycznego obiektu musi spełniać restrykcyjne międzynarodowe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Budynek będzie certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na luty 2021 r.

7R zbuduje pierwszy w Polsce wysokiej klasy magazyn AutoStore

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.