ABC 4 brands na dłużej w Warsaw Distribution Center

Agencja reklamowa ABC 4 brands zdecydowała się odnowić umowę najmu powierzchni biurowo-magazynowej o powierzchni 1300 mkw. w Warsaw Distribution Center. W renegocjacjach umowy najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

ABC 4 brands to polska agencja, która działa na rynku reklamy od blisko dwóch dekad. Stale utrzymuje się w gronie najbardziej cenionych agencji marketingowych w Warszawie. Zarząd firmy rozważał przeniesienie, a jednocześnie z pomocą firmy Cresa, rozpoczął renegocjacje umowy z dotychczasowym wynajmującym. Decydujące okazało się przywiązanie pracowników do dotychczasowej siedziby.

- ABC 4 brands ma silną markę w zakresie employer brandingu. Pracownicy są największą przewagą tej firmy i ich zdanie było dla nas bardzo ważne, dlatego skupiliśmy się na renegocjacjach w obecnej lokalizacji, poprawiając standard wynajmowanej powierzchni – wyjaśnia Miłosz Borkowski, Starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowo-magazynowych w firmie Cresa Polska.

Warsaw Distribution Center to kompleks logistyczny zlokalizowany w pobliżu al. Krakowskiej, posiadający dogodny dostęp do drogi ekspresowej S2 oddalonej 2 km od parku oraz drogi ekspresowej S8 oddalonej o 4 km. Lotnisko Chopina w Warszawie zlokalizowane jest 7 km od obiektu. Firma ABC 4 brands poza przestrzenią biurową i magazynową zagospodarowała w obiekcie 700-metrowe studio fotograficzne z zapleczem technicznym. Realizuje tam projekty dla wielu klientów, dzięki tej niezależności może w szybkim czasie dostarczyć wysokiej jakości kampanie reklamowe.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.