Abedik przedłuża umowę najmu z BGO Park Poznań

Abedik przedłuża umowę najmu z BGO Park Poznań

Drukarnia Abedik przedłuża najem w BGO Park Poznań. Do dyspozycji firmy pozostaje 2280 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Najemcę w procesie renegocjacji reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Abedik to drukarnia specjalizująca się w wytwarzaniu książek z oprawami zarówno miękkimi, jak i twardymi. Aby zapewnić klientom sprawną obsługę zleceń, firma zatrudnia zespół doświadczonych pracowników i posiada nowoczesny park maszynowy, w skład którego wchodzi m.in. 12 maszyn zwojowych, 4 maszyny arkuszowe Heidelberg i maszyna Timson. Dodatkowo firma posiada 4 linie Kolbus służące do oprawy. Klienci korzystający z usług drukarni Abedik mogą wybierać wśród różnych technologii uszlachetniania druku – m.in. tłoczenia, lakierowania czy laminowania.

– Dobrze układająca się współpraca z wynajmującym, dogodna lokalizacja przy siedzibie firmy i zakładzie w Żernikach, wysokość składowania odpowiadająca potrzebom najemcy i wreszcie warunki finansowe – to główne czynniki, które zaważyły na decyzji o pozostaniu w kompleksie BGO Park Poznań – wskazuje Natalia Mika, Doradca w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.

– Drukarnia Abedik była zainteresowana dalszą współpracą z obecnym wynajmującym, a nasze zadanie polegało na wynegocjowaniu najlepszych warunków komercyjnych na przedłużenie kontraktu. Biznesowe podejście wynajmującego pozwoliło szybko sfinalizować transakcję i zabezpieczyć powierzchnię na kolejne lata – dodaje Jakub Dudkiewicz, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

BGO Park Poznań (wcześniej Panattoni Park Poznań VII) to centrum logistyczne położone w miejscowości Koninko, w odległości zaledwie 12 km od centrum Poznania. Tę lokalizację doceniają firmy, które z jednej strony nie mają problemu z pozyskaniem pracowników, a z drugiej mogą dystrybuować produkty na obszarze całej Polski. Dodatkowym atutem obiektu jest elastyczność w kształtowaniu modułów z myślą o indywidualnych potrzebach najemców.

Abedik przedłuża umowę najmu z BGO Park Poznań

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.