Agart-Pro rozwija się w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Agart-Pro rozwija się w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Spółka Agart-Pro, dystrybutor wyrobów cukierniczych, renegocjowała umowę najmu magazynu w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Agart-Pro Sp. z o.o. od ponad 15 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem piekarni, cukierni i lodziarni w najwyższej jakości produkty. Firma dystrybuuje produkty wiodących producentów z Polski i Europy. Ze względu na poszerzaną ofertę i stale rozwijaną sieć klientów spółka potrzebowała zwiększyć ilość zajmowanej powierzchni magazynowej. Od grudnia 2019 roku magazyn firmy w Ożarowie powiększył się do 1200 mkw.

SEGRO Business Park Warsaw w Ożarowie to nowoczesny park logistyczno-biznesowy, obejmujący osiem budynków o łącznej powierzchni ponad 76 000 mkw. Firma Agart-Pro ceni dogodne położenie parku w pobliżu Warszawy, a także dobry dojazd do magazynu (2 km do węzła autostrady A2 Pruszków, 200 m do stacji kolejki podmiejskiej). Park SEGRO w Ożarowie oferuje możliwość realizacji nowych projektów deweloperskich o łącznej powierzchni 8 000 mkw., a także gotowe powierzchnie magazynowe dostępne od ręki.

Agart-Pro rozwija się w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.