Agart-Pro w nowym parku Panattoni Park Poznań X

Agart-Pro w nowym parku Panattoni Park Poznań X

Firma Agart-Pro, specjalizująca się w dostarczaniu półproduktów do cukierni, piekarni i lodziarni, wynajęła 3.500 mkw. powierzchni w nowo powstającym parku Panattoni Park Poznań X. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Agart-Pro od ponad 10 lat zajmuje się na terenie całego kraju kompleksowym zaopatrzeniem branży cukierniczej. Aktualnie posiada 4 filie i w przyszłości planuje otwarcie kolejnych. Decyzja o przeprowadzce do nowego parku związana była z bieżącymi potrzebami technologicznymi firmy, m.in. zapotrzebowaniem na nową powierzchnię chłodniczą i mroźniczą, podniesieniem standardu wynajmowanej powierzchni wraz z lepszym dostępem do sieci dróg krajowych.

Park logistyczny Panattoni Park Poznań X to najnowszy z parków Panattoni w Poznaniu. Całkowita powierzchnia magazynowo-przemysłowa wynosi ok. 20.000 mkw. w ramach kompleksu Panattoni Park Poznań X. Poszczególne moduły projektowane są pod kątem przyszłych najemców i wyposażane dodatkowo zgodnie z zapotrzebowaniem. Park zlokalizowany jest w pobliżu drogi szybkiego ruchu S11 i ma dobry dojazd do autostrady A2. Firma Agart-Pro wynajęła 3.000 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej i 500 mkw. powierzchni biurowej.

- W związku z ważnymi planami rozwojowymi firma Agart-Pro podjęła decyzję o zmianie lokalizacji i przeniesieniu do nowego, odpowiednio dostosowanego obiektu. Na powierzchni najmu zgodnie z wymogami najemcy powstała chłodnia oraz całe zaplecze spełniające najwyższe standardy branży cukierniczej – mówi Jakub Dudkiewicz, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cresa Polska.

 

 

Agart-Pro w nowym parku Panattoni Park Poznań X

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.