Amerykańska firma kosmetyczna uruchomi centrum logistyczne w Polsce

Amerykańska firma kosmetyczna uruchomi centrum logistyczne w Polsce

Amerykańska firma kosmetyczna theBalm jest kolejnym najemcą Ideal Idea City Parku na granicy Warszawy i Raszyna. Obiekt jest obecnie w ostatniej fazie robót wykończeniowych. 

Firma theBalm wynajęła w City Parku zarówno powierzchnię magazynową, jak i biurową. Na potrzeby firmy dokonano w obiekcie daleko idących modyfikacji. W magazynie wycięto otwory okienne w dachu, aby zgodnie z przepisami doświetlić powierzchnię i zapewnić pracę stałą dla pracowników magazynowych. W już istniejącej konstrukcji w wyciętych otworach dachowych wstawiono zatem świetliki. Dzięki temu najemca otrzymał bardzo jasną powierzchnię doskonale przygotowaną do wymaganej przez niego pracy.

Do chwili obecnej theBalm działała w Europie w nieco innym modelu biznesowym. Przeprowadzka firmy do City Parku wiąże się z uruchomieniem centrum magazynowo-logistycznego w Polsce, zakupem niezbędnego wyposażenia i rekrutacją pracowników. Obecność w Europie w tej formie pozwoli theBalm istotnie skrócić czas realizacji zamówień, zwiększyć dostępność oferowanego asortymentu oraz pozyskać nowych klientów.

Amerykańska firma kosmetyczna uruchomi centrum logistyczne w Polsce

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.