Archidoc wynajął powierzchnię w Hillwood Janki Sokołów

Archidoc wynajął powierzchnię w Hillwood Janki Sokołów

Archidoc, firma zajmująca się digitalizacją i kompleksową obsługą dokumentów, wynajęła 10.000 mkw. w centrum logistycznym Hillwood Janki Sokołów pod Warszawą.

Nowe centrum logistyczne dewelopera Hillwood zostało ukończone w maju tego roku. Obiekt oferuje 33.000 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia. Nieruchomość zlokalizowana jest przy węźle trasy S8, na odcinku Salomea-Wolica, który łączy trasę katowicką (S8) i krakowską (DK7/S7), z południową obwodnicą Warszawy (S2) i dalej z autostradą A2. Park położony jest w odległości około 15 km od Lotniska Chopina w Warszawie oraz około 17 km od centrum miasta.

Archidoc to jedna z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office. Firma zajmuje się m.in. przetwarzaniem dokumentów papierowych na formę elektroniczną, wprowadzaniem w firmach elektronicznego obiegu dokumentów, obsługą kadr i płac, czy archiwizacją dokumentów papierowych.

Archidoc wynajął powierzchnię w Hillwood Janki Sokołów

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.