Archivio z magazynem w Hillwood Marki

Firma Archivio, specjalizująca się w archiwizacji i digitalizacji dokumentów, wynajęła prawie 1.900 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej na terenie Hillwood Marki. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Archivio jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży zarządzania dokumentacją w Polsce. Od ponad 15 lat pomaga partnerom biznesowym w archiwizacji, digitalizacji, zabezpieczaniu i porządkowaniu dokumentów. Dostarcza także nowoczesne rozwiązania w zakresie oprogramowania dla biur i przechowywania danych w chmurze.

Hillwood Marki to nowo powstały park magazynowy położony na terenie Marek, w pobliżu trasy S8. Na terenie obiektu powstały cztery budynki o łącznej powierzchni ponad 91.000 mkw. Aktualnie oddana do użytku jest cała docelowa powierzchnia magazynowa. Zaletami obiektu są bliskość Warszawy i bardzo dobry dojazd dla pracowników.

– Cieszy nas fakt, że firma Archivio wybrała nasz projekt. To już nasza kolejna inwestycja na tym jednym z najważniejszych rynków magazynowych w Polsce. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej, a także bliskości Warszawy oraz dostępowi do kadry pracowniczej, lokalizacja ta stanowi idealne miejsce do prowadzenia działalności – mówi Magdalena Ostrowska, Associate, Hillwood Polska.

– Klient potrzebował nowoczesnej powierzchni magazynowej, która spełnia wyższe standardy techniczne podyktowane specyfiką działalności Archivio. Przy wyborze lokalizacji magazynu dla Archivio brane pod uwagę były powierzchnie położone we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. W związku ze stale rosnącą liczbą obsługiwanych klientów, firma potrzebowała przestrzeni na dalszy rozwój – mówi Miłosz Borkowski, Starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cresa Polska.

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.