Arteria Logistics przenosi się do Panattoni Park Warsaw North II

Arteria Logistics przenosi się do Panattoni Park Warsaw North II

Spółka Arteria Logistics, która specjalizuje się w oferowaniu rozwiązań logistycznych dopasowanych do potrzeb klientów, wynajęła 7.400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Warsaw North II. Na etapie poszukiwań większego magazynu oraz podczas negocjacji najemca skorzystał ze wsparcia doradców z Newmark Polska.

Spółka Arteria Logistics należy do notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy Kapitałowej Arteria. Obszarem działalności firmy są usługi transportu (również produktów AGD/RTV wraz z opcją ich montażu), spedycyjne i magazynowe. Klientom z branż retail & e-commerce oraz food & non-food FMCG Arteria Logistics oferuje kompleksowe wsparcie w postaci logistyki kontraktowej.

Panattoni Park Warsaw North II to certyfikowany w systemie BREEAM park magazynowy umiejscowiony w północnej części Obszaru Metropolitalnego Warszawy, w pobliżu węzła „Radzymin Południe”. Lokalizacja, która pozwala na sprawną realizację procesów logistycznych, jest największą zaletą tej inwestycji. Na najemców czekają m.in. nowoczesne magazyny klasy A, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby najemcy mogli je z łatwością dostosować do własnych potrzeb.

– Spółka Arteria Logistics miała sprecyzowane oczekiwania względem poszukiwanej przestrzeni magazynowo-biurowej. Kluczowe było to, aby obiekt był dostępny od I kwartału 2022 r., dobrze zlokalizowany i umożliwiał firmie dalszą ekspansję na rynku ze względu na ambitne i długoterminowe plany wzrostu wolumenu sprzedaży usług logistycznych. Wybór Panattoni Park Warsaw North II zapewnił spółce możliwość efektywnej organizacji procesów logistycznych wewnątrz nowego magazynu, a także rozwoju w ramach parku – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie doradczej Newmark Polska.

Arteria Logistics przenosi się do Panattoni Park Warsaw North II

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.