Asbis wybrał magazyn w Polsce

Asbis

Grupa ASBIS posiada obecnie dwa główne centra dystrybucyjne, zlokalizowane w Pradze oraz w Dubaju, o łącznej powierzchni magazynowej blisko 12,1 tys. mkw. Dodatkowo ASBIS wspiera i nadzoruje działalność sieci placówek, składającej się z 31 magazynów w 27 krajach, za pośrednictwem której dostarczane są produkty do łącznie 56 krajów, w których Grupa prowadzi bezpośrednią działalność operacyjną.

ASBIS Poland, spółka zależna ASBISc Enterspises Plc, dystrybutora produktów IT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, oraz producenta marek Prestigio, Canyon i Perenio, w związku z dynamicznym rozwojem działalności w Polsce zwiększa powierzchnię magazynową do łącznie 2,5 tys. mkw.

Źródło: https://www.propertynews.pl

Asbis

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.