Axell Logistics w Prologis Park Teresin

Axell Logistics w Prologis Park Teresin

Firma logistyczna Axell Logistics wynajęła powierzchnię magazynową o wielkości 6 tys. mkw. w Prologis Park Teresin. Jest to piąta, obok Skierniewic, Rakoniewic, Nowego Tomyśla i Chorzowa, lokalizacja magazynowa przedsiębiorstwa w Polsce.

Axell Logistics oferuje szeroki zakres usług, między innymi transport całopojazdowy, drobnicowy i kompleksowa obsługa magazynowa dla klientów z sektora FMCG, produkcyjnego oraz e-commerce. Dodatkowo w ofercie firmy znajdują się usługi dodane związane z logistyką zwrotów, konfekcjonowaniem, czy tworzeniem gotowych standów promocyjnych. 

Prologis Park Teresin to park magazynowy, składający się z trzech budynków o łącznej powierzchni wynoszącej około 160 tys. mkw. Park zlokalizowany jest w Teresinie, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 92, około 13 km od autostrady A2 oraz w odległości około 55 km od centrum Warszawy.

Axell Logistics w Prologis Park Teresin

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.