City Logistics Warsaw II w pełni wynajęty

City Logistics Warsaw II w pełni wynajęty

Panattoni Europe skończył i wynajął w 100 proc. kolejny obiekt w ramach logistyki miejskiej. Jest nim City Logistics Warsaw II o powierzchni ponad 13 tys. mkw., gdzie swoją działalność będą prowadzić firmy z sektora TSL, a także produkcyjnego.

Ukończony przez dewelopera City Logistics Warsaw II ma komplet najemców. Ponad 13 tys. mkw. powierzchni wynajęły firmy działające w sektorach: transportowym, spedycyjnym, szeroko rozumianej logistyki, a także produkcyjnym.  To wynik badania potrzeb i trendów przez Panattoni Europe zarówno wśród najemców, jak i konsumentów oraz tworzenia przez dewelopera nowatorskich rozwiązań. Odpowiadają one wyzwaniom ostatniej mili i logistyki wewnątrzmiejskiej, zwłaszcza w przypadku mniejszych przedsiębiorstw czy powiązanych z rosnącym sektorem e-commerce.

Powierzchnia w ramach miejskich inwestycji City Logistics Parks Panattoni Europe jest wynajmowana błyskawicznie, dlatego deweloper nie zwalnia tempa i systematycznie rozwija koncept. Obecnie Panattoni może pochwalić się 5 obiektami w najważniejszych regionach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. W samej stolicy, oprócz ukończonego właśnie City Logistics Warsaw II, firma stworzyła dwa miejskie parki logistyczne. City Logistics Warsaw I znajduje się zaledwie 4 km od budowanej drogi ekspresowej S7 i w ciągu kilku lat połączy stolicę z Krakowem na południu i Gdańskiem na północy, a City Logistics Warsaw Airport sąsiaduję z węzłem „Opacz” spajającym drogi ekspresowe S2 i S8. Ponadto deweloper rozbudowuje City Logistics Wrocław I, znajdujące się 2 km od autostrady A4 oraz leżący 4 km od centrum miasta City Logistics Łódź. Panattoni Europe w ramach City Logistics Park dostarczyło już ponad 116 tys. m kw.

City Logistics Warsaw II jest zrealizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Toruńskiej, zaledwie 1 km od trasy ekspresowej S8, która łączy stolicę z Białymstokiem, Wrocławiem i Łodzią.

City Logistics Warsaw II w pełni wynajęty

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.