Cresa doradza Perfumesco

Firma Perfumesco wynajęła 1.500 mkw. w najnowszym stołecznym kompleksie magazynowo-biurowym Ideal Idea City Park. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.    

- Perfumesco jest nowoczesnym konceptem omnichannelowym w kategorii „uroda i zdrowie”. Oferuje perfumy i kosmetyki znanych marek poprzez witrynę internetową i w sklepach stacjonarnych. City Park to nowy obiekt o atrakcyjnym designie, który będzie odpowiednią wizytówką naszej firmy i potwierdzi naszą wiarygodność jako poważnych partnerów biznesowych. W obiekcie tym umożliwiono nam instalację dodatkowego wyposażenia magazynowego. Uzyskaliśmy również możliwość wynajmu dodatkowej powierzchni biurowej, której brakowało nam w ostatnim czasie. Dzięki powyższym czynnikom będziemy mogli skupić się na dalszym rozwoju naszej działalności. Na decyzję o przeprowadzce do City Parku miały także wpływ atrakcyjne stawki czynszu najmu oraz odpowiedni stosunek ceny do jakości oferowanej powierzchni. Na naszą decyzję o związaniu się z tym obiektem niebagatelny wpływ miała także bardzo profesjonalna obsługa firmy doradczej Cresa Polska. Jej zaangażowanie korzystnie wpływało na sukces negocjacyjny – mówi Rafał Denisiuk, współwłaściciel Perfumesco.

Firma Perfumesco w ciągu ostatniego roku działalności otworzyła dwie perfumerie stacjonarne w Warszawie. Pierwsza z nich została otwarta w sierpniu 2018 r. przy ul. Przyokopowej 26. Otwarcie drugiej stołecznej perfumerii nastąpiło w lipcu tego roku w Centrum Handlowym Wola Park.

- Ze względu na obecnych pracowników kluczową kwestią dla naszego klienta było znalezienie nowej powierzchni w bliskiej lokalizacji od poprzedniego magazynu. Nowa siedziba firmy musiała mieć także dobrą komunikację, w tym dla osób nieposiadających samochodu. Właściciel obiektu Ideal Idea City Park w pełni zrozumiał potrzeby firmy Perfumesco i zaproponował wiele niestandardowych rozwiązań. Obiekt zapewnia wysoki standard powierzchni biurowej oraz magazynowej, w tym oświetlenie LED i nowoczesną izolację, przy zachowaniu korzystnego stosunku wysokości czynszu do jakości wykonania powierzchni. Dużym ułatwieniem dla pracowników jest możliwość skorzystania w ramach parku z busów dowożących osoby z przystanku WKD Opacz oraz z pętli autobusowej P+R Al. Krakowska – mówi Miłosz Borkowski, Starszy Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa.

Ideal Idea City Park zlokalizowany jest na granicy Warszawy i Raszyna przy ul. Mieczysława Słowikowskiego z dogodnym dojazdem od ulicy Szyszkowej. Pierwsze dwie hale mają łączną powierzchnię 11 tys. mkw. spośród blisko 18,5 tys. mkw. przewidzianych na wszystkie cztery hale tego obiektu. Jest on wznoszony tuż przy obwodnicy S2 w bardzo dobrej lokalizacji – zaledwie 6 min. jazdy od Park & Ride w Al. Krakowskiej.

 

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.