Cresa Polska wśród nominowanych w konkursie Prime Property Prize 2019 – zagłosuj teraz!

Firma doradcza Cresa znalazła się w prestiżowym gronie pięciu firm nominowanych w plebiscycie Prime Property Prize 2019 w kategorii Doradca Roku. Organizatorem konkursu Prime Property Prize 2019 jest Grupa PTWP. Decyzję o przyznaniu nagrody podejmują czytelnicy portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl. Głosowanie trwa do 3 września.

 

Zagłosuj teraz 

 

Nagroda Doradca Roku jest przyznawana firmom doradczym obecnym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Nagradzana jest aktywność w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.

 

W ocenianym okresie wrzesień 2018 – wrzesień 2019, Cresa reprezentowała klientów w ważnych transakcjach:

  • Grupa mBank – podpisanie największej transakcji najmu w historii rynku biurowego w Polsce – 45.600 mkw. w kompleksie Mennica Legacy Tower w Warszawie.
  • Primark – reprezentowanie w procesie wejścia do Polski i rozwoju w naszym kraju. Pierwszy lokal o powierzchni sprzedaży 3.660 mkw. zostanie otwarty w Galerii Młociny w Warszawie.
  • Akamai Technologies – największa transakcja I kwartału br. w Polsce – renegocjacje umowy ok. 12.000 mkw. w Centrum Biurowym Vinci w Krakowie.
  • Reprezentowanie InPost w wynajęciu 34.000 mkw. pow. magazynowej oraz firmy Specjał – 11.000 mkw.
  • Współpraca działu reprezentacji najemców handlowych z TK MAXX, Foot Locker, Planet Cinema, Cukiernia Sowa, Dr Zdrowie; wyłączna reprezentacja SportsDirect.com w Polsce.
  • Dział wycen doradzał firmie Colas, część grupy Bouygues, podczas przejęcia 11 wytwórni mas bitumicznych od Skanska. Wartość transakcji 120 mln PLN. Jest to jedna z największych transakcji na rynku budowy dróg i autostrad ostatnich lat.
  • Ponadto reprezentowaliśmy m.in.: Advantech Poland, Amway Supply Chain Services, Arteria, Assa Abloy, BFF Banking Group, Cooling, DTL International, Franke, GTFL, HRS, Igepa, Instapage, Kruk, La MakeUp, Max-Fliz, Media Expert, Moleo, Mostostal Pomorze, Noerr, Perfumesco, PID Polska, PKO Leasing, Ruch, SIG, Sportradar, Ten Square Games, Thai Wok, Unum Życie TUiR, Velvet CARE, Ventia, XBS Logistics i Yonelle.

 

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Oferuje także usługi doradztwa na rynku inwestycyjnym (w tym hotelowym), wyceny nieruchomości, badania rynku i doradztwa, projektowanie i zarządzanie projektami oraz workplace strategy. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi i Krakowie.

 

Zapraszamy do głosowania na stronie: http://www.propertynews.pl/konkurs/prime-property-prize-2019,62/

 

Głosowanie trwa do 3 września 2019 roku. Warunkiem zaliczenia głosu jest kliknięcie w link weryfikacyjny, który przesyłany jest e-mailem.

 

 

 

 

 

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.