Cresa prezentuje nową edycję mapy powierzchni magazynowych i przemysłowych

Cresa prezentuje nową edycję mapy powierzchni magazynowych i przemysłowych

Najnowsza edycja „Mapy powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce” przygotowanej przez firmę Cresa zbiera w jednym miejscu lokalizacje parków magazynowych, a także aktualne korytarze przebiegu autostrad, dróg ekspresowych oraz planowaną sieć infrastruktury drogowej.

Na mapie uwzględniono wszystkie wysokiej klasy nowoczesne inwestycje magazynowe realizowane przez deweloperów w kluczowych lokalizacjach we wszystkich województwach w Polsce.

Przygotowywana przez ekspertów firmy Cresa coroczna publikacja ułatwia monitorowanie nowych inwestycji w nowych lokalizacjach oraz rozbudowy istniejących parków, pozwala także pozostawać na bieżąco z postępami modernizacji sieci drogowej w całym kraju. Najnowsze wydanie mapy będzie przydatne dla najemców, którzy chcą zoptymalizować lub rozszerzyć swoje łańcuchy dostaw, zidentyfikować nowe lokalizacje i podjąć strategiczne decyzje.

– Polski rynek logistyczno-magazynowy znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. Świadczyć o tym mogą wciąż powiększające się zasoby powierzchni magazynowej i niesłabnące zainteresowanie najemców. Choć niemal 80% krajowej powierzchni magazynowo-przemysłowej skupione jest w 5 kluczowych województwach (mazowieckim, śląskim, łódzkim, dolnośląskim oraz wielkopolskim), duże zapotrzebowanie na magazyny dotyczy także mniejszych miast i nowych lokalizacji, które powstały dzięki budowie autostrad i dróg ekspresowych – mówi Tom Listowski, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cresa.

„Mapa powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce” firmy Cresa została wydana tylko w wersji papierowej. Aby ją otrzymać, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: magazyny@cresa.com.

 

Cresa prezentuje nową edycję mapy powierzchni magazynowych i przemysłowych

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.