Cresa z dwiema nagrodami podczas Gali CIJ

Cresa z dwiema nagrodami podczas Gali CIJ

Firma doradcza Cresa otrzymała dwie nagrody podczas uroczystej Gali CIJ, która odbyła się z inicjatywy CIJ EUROPE w dniu 4 listopada 2021 r. w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. Cresa została wyróżniona statuetką za Najlepszą Transakcję Roku na Rynku Biurowym po Stronie Najemcy oraz dla Najlepszej Międzynarodowej Firmy Doradztwa Inwestycyjnego i Agencji Nieruchomości.

W tym roku odbyła się 20. edycja konkursu CIJ Awards Poland. Nagrody są przyznawane za najlepsze projekty i transakcje minionego roku oraz firmom i zespołom w uznaniu wyjątkowych osiągnięć w tym czasie. Zgłoszenia oceniane są w ujęciu multidyscyplinarnym.

Laureaci konkursu są wyłaniani w trakcie dwuetapowej procedury głosowania, nad którego przebiegiem czuwa jury złożone z 12 uznanych ekspertów reprezentujących sektor nieruchomości, inwestycyjny, architektoniczny i budowlany. Podczas drugiego etapu czytelnicy magazynu CIJ EUROPE oddali 1200 głosów w głosowaniu internetowym.

Cresa otrzymała tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Inwestycyjnego i Agencji Nieruchomości w uznaniu następujących osiągnięć:

 • Reprezentowanie Allegro w wynajęciu siedziby głównej o pow. 26 000 mkw. w kompleksie Nowy Rynek w Poznaniu;
 • Reprezentowanie TJX Europe (TK Maxx) w procesie pozyskania największego centrum dystrybucyjnego w Europie kontynentalnej do obsługi ponad 200 sklepów w 4 krajach – 61 135 mkw., Sulechów;
 • Reprezentowanie The Kellogg Company podczas renegocjacji i powiększenia powierzchni najmu w Kutnie – 28 000 mkw.;
 • Reprezentowanie Tiberina Group/U-Form w procesie najmu pierwszego obiektu w Polsce – ponad 23 000 mkw., Górny Śląsk;
 • Reprezentowanie Knauf Industries Polska podczas renegocjacji i powiększenia powierzchni najmu do 18 000 mkw., Dolny Śląsk.

  Od blisko 27 lat magazyn CIJ EUROPE publikuje informacje na temat nowych projektów, nieruchomości, transakcji i przedsięwzięć deweloperskich. Prezentuje także komentarze i szczegółowe analizy rynkowe, dane statystyczne i doniesienia o najnowszych trendach w Europie Północnej i Środkowo-Wschodniej, a także na międzynarodowym rynku nieruchomości.

  Cresa z dwiema nagrodami podczas Gali CIJ

  Newmark Polska

  Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

  Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

  Aktualności

  15.04.2024

  Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
  Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.