Dachser przedłuża umowę w MLP Pruszków II

Firma Dachser, globalny operator logistyczny, przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowej w MLP Pruszków II. Firma wynajmuje prawie 8.000 mkw. powierzchni z czego ponad 7.100 mkw. wykorzystywane jest na cele magazynowe, a 790 mkw. to powierzchnia socjalno-biurowa. 
 
Firma posiada osiem oddziałów w Polsce. W parku MLP Pruszków II jest najemcą od 2012 roku, co świadczy o atrakcyjności tej lokalizacji dla klienta. 
 
Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park posiada dobre połączenie z centrum Warszawy, jak i z innymi miastami, co ułatwia logistykę krajową. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiega droga lokalna nr 760 oraz autostrada A2. W pobliżu obiektu biegną krajowe oraz międzynarodowe linie kolejowe.
 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.