DSV Road w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

DSV Road w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Siedziba główna DSV Road, drogowej dywizji firmy w Polsce, przeniesiona do nowo powstałego obiektu w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów.

Grupa DSV to dostawca usług transportowych i logistycznych o zasięgu globalnym, którego biura znajdują się w ponad 80 krajach.

Powierzchnia dla DSV Road znajduje się w niezależnym obiekcie, zaprojektowanym pod specyficzne zapotrzebowanie klienta. Obejmuje blisko 1,4 tys. mkw. powierzchni biurowej, 3,5 tys. mkw. magazynu logistycznego z 11 dokami przeładunkowymi oraz magazyn cross-dockowy o powierzchni 2,7 tys. mkw. z 21 dokami przeładunkowymi i 2 bramami na poziomie zero.

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów to centrum magazynowe zlokalizowane w Duchnicach, pobliżu drogi krajowej numer 92, 1,5 km od autostrady A2 (Berlin-Poznań-Warszawa) oraz 23 km od Lotniska Chopina w Warszawie. Centrum Warszawy znajduje się w odległości 20 km od parku.

DSV Road w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

15.04.2024

Fresenius Medical Care przedłuża wynajem w Prologis Park Poznań
Działająca w branży medycznej spółka Fresenius Medical Care S.A. renegocjowała umowę najmu 3900 mkw. magazynu i 120 mkw. biura w Prologis Park Poznań. Podczas transakcji Fresenius Medical Care reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.