DSV wynajęło powierzchnię w Parku P3 Błonie

Firma DSV wynajęła ponad 33 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku P3 Błonie. Była to pierwsza transakcja zawarta pomiędzy tymi firmami w Polsce.

Grupa DSV to globalny dostawca usług transportowych i logistycznych –  posiada biura i oddziały w ponad 80 krajach na 6 kontynentach. Działalność w Polsce rozpoczęła w 1995 r. i obecnie zatrudnia niemal 2 tys. pracowników. W całym kraju dysponuje ponad 150 tys. mkw powierzchni magazynowej.

W podwarszawskim Błoniu DSV będzie zajmowało powierzchnie w magazynie numer 16, w którym wynajęli ponad 33 tys. mkw. powierzchni magazynowej i prawie 900 mkw. biur. W obiekcie zostały wykonane takie dostosowania jak panele z rdzeniem PIR (efektywniej izolujące budynek od warunków zewnętrznych), panele słoneczne do ogrzewania wody użytkowej oraz energooszczędne oświetlenie LED.

P3 Błonie to park logistyczny położony w pobliżu drogi krajowej nr 92, łączącej Poznań i Warszawę, 9 km od autostrady A2 (Berlin–Poznań–Warszawa) oraz 35 km od centrum Warszawy. Park może zostać  rozbudowany do 320.000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

 

Newmark Polska

Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska tworzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin, którzy przez większą część kariery zawodowej byli związani z rynkiem nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Wszyscy członkowie zespołu działają wspólnie, wykorzystując zdobyte umiejętności i kontakty oraz doświadczenie zawodowe, aby zapewnić najemcom usługi doradztwa na najwyższym poziomie kierując się wspólnym celem: kompleksowa obsługa Klienta i sprawny wybór najlepszego rozwiązania.

Aktualności

10.07.2024

Sport-Shop.pl głównym najemcą w Panattoni Park Bieruń I
Sport-Shop.pl, firma z silną pozycją na polskim rynku e-commerce, wynajęła ponad 13 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Bieruń I. Najemcę w znalezieniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu wsparli specjaliści Newmark Polska.